مشتریان گرامی قبل از ثبت سفارش قوانین و مقررات ثبت سفارش از بتن کاور را مطالعه بفرمایید.

روند مرجوعی کالا

-درصورت معیوب بودن کالای ارائه شده از سوی بتن کاور استرداد وجه ظرف ۴۸ ساعت انجام می پذیرد.
-اگر کالای تولید شده معیوب و خارج از استاندارد باشد مشتری میتواند بلافاصله پس از اعلام کتبی نسبت به مرجوع نمودن کالا اقدام نماید.
-پرداخت وجه کالا فروش رفته از طریق درگاه اینترنتی اعلام شده و یا شماره حساب شبا اعلام شده انجام میگردد.
-در صورت تایید استرداد کالا، پرداخت وجه کالای مرجوعی از حساب شرکت به همان حسابی خواهد بود که وجه کالا از ان حساب واریز شده بود.

_ در صورتی که کالای ارسالی بتن کاور مشکلی نداشته باشد و مشتری به دلایل دیگر نیاز به عودت کالا داشته باشد، امکان بازپس گیری تنها پس از کارشناسی بتن کاور معین می شود.

روند ارسال کالا

-حمل کالا از درب کارخانه شرکت واقع در تهران شهرک صنعتی بهاریه میباشد.
-شرکت در بخش فروش و فنی هم در ساعت کاری آماده پاسخ گویی به هر نوع سوال و راهنمایی میباشد و هم به درخواست خریدار امکان حضور در پروژه توسط کارشناس فنی شرکت تولید کننده در سرتاسر ایران میباشد.

هزینه و روش ارسال کالا

هزینه ارسال کالا توسط خریدار پرداخت می گردد. پس از ثبت سفارش کارشناس بتن کاور با خریدار تماس می گیرد و روش ارسال کالا با هماهنگی با وی معین می گردد.

ساعات پاسخگویی

ساعات کاری ما شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ الی ۱۷ و پنجشنبه‌ها ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰می باشد. هم چنین در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق فرم تماس با ما با بتن کاور در ارتباط باشید.

حریم شخصی مشتریان

-در ارتباط با موضوع فروش و اطلاعات مشتری، شرکت فروشنده خود را متعهد به حفظ حریم شخصی مشتری میداند و هیچ گونه دخل و تصرف و افشا اطلاعات را نخواهد داشت.
-در پنل سایت محلی برای ثبت شکایات وجود دارد که افراد میتوانند شکایات و انتقادات و پیشنهادات خود را ثبت نمایند و واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات در مدت زمان کمتر از ۲۴ ساعت پاسخگوی آنها خواهند بود.