خانه

کیورینگ بتنایجاد لایه محافظ جهت جلوگیری از تبخیر آب و ورود اشعه خورشیدمشاهده محصولاتافزودنی بتنبرای بهبود کیفیت بتن الزم است که واکنشهای سیمان و آب در حضور مواد شیمیائی مناسب بهبود یافته و به حداکثر کارائی مناسب برسد.مشاهده محصولاتکیورینگ بتنمشاهده محصولات
Previous
Next

خدمات و محصولات


اخبار و رویداد


کاتالوگ


کلیپ آموزشی

درباره ما

صنایع ساختمانی بتن کاور درسال 1386 به منظور تولید افزودنی های بتن اسپیسر های پلاستیکی و واتراستاپ های پی وی سی احداث گردید. هم اکنون این شرکت با دراختیار داشتن کادری مجرب وکارآزموده ،ماشین آلات وآزمایشگاه پیشرفته توانسته حجم انبوهی از افزودنی های بتن – اسپیسر های پلاستیکی و واتراستاپ های پی وی سی که محصولاتی پر کارآمد در صنعت ساختمان می باشند تولید نماید.

افزودنی بتن
اسپیسر
واتراستاپ
میان بلت آب بند پلاستیکی
افزودنی بتن

افزودني ماده‌اي به غير از سيمان پرتلند، سنگدانه، و آب است که به صورت پودر يا مايع ، به عنوان يکي از مواد تشکيل‌دهنده بتن و براي اصلاح خواص بتن، کمي قبل از اختلاط، در حين اختلاط و يا قبل از ريختن به آن افزوده مي‌شود. به عبارت ديگر، افزودني‌ها اجزايي از بتن به غير از سيمان هيدروليکي، آب، سنگدانه‌ها و الياف هستند كه براي اصلاح و بهبود خواص بتن و ملات تازه و سخت‌شده، به بتن افزوده مي‌شوند. افزودني‌هاي بتن به دو گروه مواد افزودني شيميايي و معدني تقسيم مي‌شوند. افزودني‌هاي شيميايي با مواد سيماني در حال هيدراته شدن اندرکنش نشان مي‌دهند و بر اساس نوع عملکردشان به سه رده مواد افزودني با عملکرد فيزيکي، شيميايي، و فيزيکي- ‌‌شيميايي تقسيم مي‌شوند.

اسپیسر

اسپیسر یا فاصله نگهدار در سایزهای مختلف برای ایجاد پوشش های میلگرد طراحی و تولید شده اند . مهم ترین ضعفی که در یک سازه بتن مسلح مطرح می باشد بحث خوردگی میلگردها می باشد . هوا ، رطوبت ، کلرایدها ، سولفونات ها و سایر عوامل خورنده محیطی می توانند با نفوذ به درون جان بتن میلگردها را دچار خوردگی نمایند که این خوردگی در نتیجه باعث وارد شدن صدمات جدی به سازه خواهد شد . برای جلوگیری از خوردگی بتن ایجاد پوشش مناسب بر روی میلگردها توسط اسپیسر های پلاستیکی استفاده می شود. اسپیسرها قطعاتی کارآمد و مقرون به صرفه و سبک هستند که می توانند پوشش یکپارچه روی سطح میلگرد بوجود آورند .

واتراستاپ

واترستاپ ها به طور کلی به دودسته تقسیم می شوند،واترستاپ های تخت (جهت استفاده در درزهای اجرایی) و واترستاپ های حفره دار (جهت استفاده در درزهای انبساطی) که بنا به نیاز پروژه می تواند دیواری و یا کف خواب باشد. این نوار های آب بند در عرض ها و ضخامت متفاوت با بهترین نوع گرانول های پی وی سی جهت آبند کردن مخازن بتنی مایعات – کانال ها – تصفیه خانه ها و سد ها کاربرد وسیعی دارند. 3 – اسپیسر های پلاستیکی : اسپیسر های پلاستیکی یا فاصله نگهدار در سایزهای مختلف برای ایجاد پوشش های میلگرد طراحی و تولید شده اند . مهم ترین ضعفی که در یک سازه بتن مسلح مطرح می باشد بحث خوردگی میلگردها می باشد . هوا ، رطوبت ، کلرایدها ، سولفونات ها و سایر عوامل خورنده محیطی می توانند با نفوذ به درون جان بتن میلگردها را دچار خوردگی نمایند که این خوردگی در نتیجه باعث وارد شدن صدمات جدی به سازه خواهد شد . برای جلوگیری از خوردگی بتن ایجاد پوشش مناسب بر روی میلگردها توسط اسپیسر های پلاستیکی استفاده می شود. اسپیسرها قطعاتی کارآمد و مقرون به صرفه و سبک هستند که می توانند پوشش یکپارچه روی سطح میلگرد بوجود آورند .

میان بلت آب بند پلاستیکی

یکی از روش های مقرون به صرفه و مطمئن برای آب بند کردن سازه های بتنی مانند مخازن مایعات، تصفیه خانه ها ، استخرها ، استفاده از میان بلت های آب بند پلاستیکی می باشد. ساختار این سیستم تماما از جنس پلاستیک با مواد پلیمری صنعتی با هدف ممانعت از نفوذ آب از داخل یا خارج سازه بتنی می باشد. قطعات تشکیل دهنده میان بلت آب بند پلاستیکی: 1- لوله پلاستیکی از جنس پی وی سی سخت شده به صورت آجدار که موجب درگیری کامل با بتن می شود 2- مخروطی ناقص پلاستیکی 3- قرقره پلاستیکی 4- استاپر ساده 5- استاپر لبه دار

ارتباط با ما

برای ارتباط با ما میتوانید از طریق فرم زیر اقدام کنید