تلفن تماس

021-44281150

آدرس

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

چسب کاشی و سرامیک پودری

امولسیونی برپایه رزین های مصنوعی

شرح:

چسب کاشی و سرامیک پودری میکرونیزه، برپایه سیمان به همراه افزودنی های پلیمری بوده و سبب تســــریع در عملیات چسباندن کاشی خواهدشد.این کار پیش ترتوسط دوغاب های سیمانی انجام میشد که فرآیندی هزینه بر و زمان براست.چسب کاشی دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و کارایی بسیار بالایی برای نصب انواع کاشی ها در سطح کف مانند کف سالن ها وکاشی روی کاشی دارد.

توضیحات و مشخصات

خواص و اثرات

عدم ترک خوردن دراثر انقباض و انبساط
کاهش بار مرده ساختمان
صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی
سهولت و سرعت در اجرا
افزایش فضای مفید ساختمان
امکان جابجایی کاشی وسرامیک تا چند دقیقه بعد ازنصب

کاربرد

نصب کاشی در انواع سطوح سیمانی، بتنی ، کاشی و...
جهت نصب انواع کاشی و سرامیک در راه پله ها و ...
سازه هایی که نیاز به وزن کم تر دارند

مشخصات فیزیکی و شیمیایی

به ازای هر پاکت 25 کیلوگرمی مقدار7 لیتر آب نیاز میباشد.زمان عمل آوری چسب باتوجه به پلیمرهای اصلاح کننده 4 دقیقه بوده و زمان کارپذیری نیز دردمای21 الی 25 درجه سانتیگراد بین50تا60 دقیقه می باشد.زمان باز استفاده از چسب نیز 20 دقیقه می باشد.پس ازگذشت مدت زمان 48 تا 72 ساعت ازنصـب کاشی، سطح کاشی کاری شده قابل استفاده می باشد.این محصول به رنگ خاکستری باحالت فیزیکی پودری می باشد و برای کاشی های داخل و خارج ساختمان، کف و دیوار مورد استفاده می باشد. وزن مخصوص این ماده 2.4g/cm3 می باشد.

استاندارد ها

این ماده بر اساس استاندارهای زیر ساخته می شود.
482 ASTM-C
BS EN12004-2001

میزان مصرف

با توجه به سطح زیرآیند،نوع کاشی و همچنین بررسی های آزمایشگاهی و کارگاهی حدود 2 تا 3 کیلوگرم از چسب برای پوشش یک متر مربع مورد نیاز می باشد.برای هر یک کیلوگرم پودر280گرم آب مورد نیاز است.

نحوه ی مصرف

قبل از مصرف می بایست سطح تمیز،عاری از ذرات سست و گرد و غبار باشد.سپس پودر را به آرامی به مقدار آب مـورد نیاز اضافه نموده و عمل اختلاط توسط همزن برقی درهمین حین صورت پذیرد.پس از بدسـت آمدن یک مخلوط خمیری وهمگن با رئولوژی مناسب، مقدار مورد نیاز از چســــب را با کاردک دندانه دار بر روی سطح پخش کرده و بلافاصله بعد ازآن کاشی را با اعمال فشار روی آن نصب کنید.

شرایط نگهداری

دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای 10-30 درجه سانتی گرادبه مدت یک سال پس از تاریخ ساخت قابل نگهداری می باشد.

نوع بسته بندی

بسته های 4.10.20 کیلوگرم

نکات ایمنی

این ماده آتش زا نبوده و برای محیط زیست مضر نمی باشد.
از تمــاس این ماده با چشم و پوست جلوگیری شود.
در صورت تماس با چشم با آب شیرین فراوان شست و شو داده شود.
هنگام کار استفاده از عینک محافظ و دستکش توصیه می گردد.
درصورت بلعیده شدن فورا به پزشک مراجعه شود.

جدول