كتراك يا منسبط كننده غير انفجاري D800
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

تخریب انواع سنگ و بتن بدون آلودگی صوتی و گردو غبار

شرح :

کتراک یک ماده تخریب،غیر منفجره و معدنی می باشد. این ماده برای تخریب سنگ معدن، ساروج، بتن معمولی و بتن مسلح به کار می رود. مکانیزم عملکرد این ماده شکست بتن توسط نیروی کششی در دیواره چال است.در هنگام اجرای عملیات شکست هیچ گونه گاز، حرارت و یا صدایی تولید نکرده و تنها با ترک دادن سنگ یا بتن سبب تخریب آن می شود.

خواص و اثرات :

تخریب سنگ و بتن بدون ایجاد آلودگی صوتی

کاربرد آسان و عدم نیاز به تخصص

حفظ امنیت تجهیزات و افراد در حین عملیات

کاربرد :

سنگ های بدون درزه وشکاف

جهت استفاده در معادن سنگ بخصوص سنگ گرانیت

پروژه های عمرانی و راه سازی جهت تخریب سنگ های مزاحم

جهت شکستن بتن، ساروج و سنگ های سیمانی

مشخصات فیزیکی و شیمیایی :

حالت فیزیکی

پودر

رنگ

خاکستری

حلال

آب

وزن مخصوص

1.4T/m3

 

 

 

 

 

 

میزان مصرف :

میزان مصرف این ماده در زمستان و تابستان متفاوت است . هر 5 کیلوگرم کتراک با  یک سوم لیتر آب و در زمستان با 1.5 لیتر آب مخلوط می شود. در این اختلاط دمای آب حائز اهمیت است.

روش مصرف :

روش استفاده از این ماده بستگی به آزاد یا مدفون بودن سنگ در خاک و همچنین مسلح یا غیر مسلح بودن بتن دارد.

چال : اگر بتن به صورت ایستاده باشد چال ها به صورت عمودی و اگر بتن به صورت مدفون در خاک باشد با زاویه 30 درجه نسبت به محور سنگ چال ها ایجاد می شود. اولین چال به فاصله 15 سانتی متر از لبه سنگ به وجود می آید و فواصل در وسط سنگ 25 سانتی متر نسبت یه یکدیگر است. این فاصله در بتن های مسلح به 30 سانتی متر و در بتن های غیر مسلح به 40 سانتی متر افزایش می یابد. چال ها نباید به یکدیگر راه داشته باشند.

اختلاط : آب و پودر کتراک در سطل های تمیز و به دور از آلودگی با هم مخلوط شده تا حباب های هوا خارج شود و مخلوط همگن گردد. پس از آماده سازی ملات، به فاصله 5 تا 10 دقیقه باید چال ها را با آن پر کرد. بهتر است روی چال ها با وسیله ایی شبیه نایلون پوشانده شود. این ماده تمایل به واکنش با اکسیژن موجود در هوا دارد لذا اگر پیش از عملیات با هوا واکنش دهد قدرت تخریبی خود را از دست خواهد داد. پیشنهاد می شود در مرحله آخر و درست در زمان استفاده از پوشش های محافظ خارج شود.

شرایط نگهداری :

دربسته بندی اولیه و در دمای °C 35-5  و به دور از رطوبت به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد.

نوع بسته بندی :

کیسه 25 کیلو گرمی

نکات ایمنی:

از تماس این ماده با چشم و پوست جلوگیری شود. لذا استفاده از عینک محافظ و دستکش در حین کار با این ماده توصیه می گردد.از نگاه کردن مستقیم به سوراخ های پر شده از ملات خودداری فرمایید.


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط كتراك يا منسبط كننده غير انفجاري D800
روغن قالب بر پایه نفتی به منظورسهولت در رها سازی قالب مورد استفاده قرار می گیرد و مانع از چسبندگی بتن به قالب می شود.این روغن های شیمیایی، یک لایه بسیار نازک روی سطوح قالب ها تشکیل می دهند که باعث سهولت در جداسازی قالب از بتن می گردد.

کیورینگ سبب تشکیل یک فیبر محافظ در سطح بتن می شود. هدف از ایجاد این لایه جلوگیری از تبخیر آب درون بتن، حفظ رطوبت وکامل شدن فرآیند هیدراسیون است.مقاومت بتن در اثر استفاده از این ماده به علت در اختیار داشتن زمان کافی برای تکمیل فرآیند هیدراتاسیون ، افزایش می یابد. این ماده ضمن داشتن خواص عمل آوری خوب اثر سویی بر سایر خواص بتن نداشته و پس از 2 تا 3 هفته تحت تاثیر عوامل جوی از بین خواهد رفت.

کتراک یک ماده تخریب،غیر منفجره و معدنی می باشد. این ماده برای تخریب سنگ معدن، ساروج، بتن معمولی و بتن مسلح به کار می رود. مکانیزم عملکرد این ماده شکست بتن توسط نیروی کششی در دیواره چال است.در هنگام اجرای عملیات شکست هیچ گونه گاز، حرارت و یا صدایی تولید نکرده و تنها با ترک دادن سنگ یا بتن سبب تخریب آن می شود.

لایه  مقاوم  و قابل انعطاف ، عایق رطوبتی است که نیاز به گـرم کردن ندارد

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :