پودر بندکشی PG 400
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

پودری جهت پر کردن درز ، ضد آب نمودن و انعطاف پذیری زیاد

 

شرح :

ماده ایی بر پایه سیمان و افزودنی های شیمیایی می باشد که به عنوان پرکننده  با مکانیزم ایجاد اتصال محکم مابین قطعات کاشی کاربرد دارد. این ماده به راحتی با آب مخلوط شده و خمیری انعطاف‌پذیر با کارایی مناسب تولید می‌کند . به علت وجود چسب های پلیمری ضد آب در ساختار خود از چسبندگی بالا به مقاطع مورد مصرف برخوردار است و سطحی کاملا زیبا، بادوام ونفوذناپذیر ایجاد می کند.

 

خواص و اثرات :

مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت

ایجاد سطحی زیبا

قابلیت عرضه در رنگ های مختلف

ثبات و یکنواختی رنگ

 مقاوم در برابر تنش های کششی و فشاری

حذف خطای انسانی در اختلاط مواد سنتی

اجرای آسان وصرفه جویی در نیروهای انسانی

 

کاربرد :

درزبندی کاشی و سرامیک

درز بندی قطعات سیمانی ، بتنی، آجر و نمای سنگی

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی :

حالت فیزیکی:پودر

رنگ: خاکستری

وزن مخصوص: 2.5g/cm3

 

استاندارد:

این ماده مطابق یا استاندارد 1193 ASTM-C  و 845 ASTM-C  ،928ASTM-C ،12637 BS EN  تولید می گردد.

 

میزان مصرف :

میزان مصرف با توجه به شرایط کارگاه تعیین می شود ،به میزان  مورد نیاز استفاده  می شود . به طور معمول  برای 1مترمربع از سطــــح حدود 700 تا 850 گرم از این پودر مورد نیاز است. به ازای هر کیلوگرم پودر 200گرم آب نیاز است.

 

روش مصرف :

پودر مورد نیاز به به آرامی به آب مخلوط کرده و در حین افزودن عملیات اختلاط بطور پیوسته ادامه داشته باشـد. 24 ساعت پس از نصب  کاشی، روی سطح مصرف نمایید. در دمای کمتر از 5 درجه سانتی گراد ازاین ماده استفاده نکنید.بهتر است  برای اطمینان از ایجاد رنگ دلخواه،قبل از مصرف مقداری از ماده  را در بین چند کاشی اسـتفاده کرده و  رنگ آن در زمان خشک شدن ملاحظه شود.

 

شرایط نگهداری :

دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C 30-5 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد.

 

نوع بسته بندی :

بسته های  25 کیلوگرم

 

نکات ایمنی :

این ماده آتش زا نبوده و برای محیط زیست مضر نمی باشد. از تماس این ماده با چشم و پوست جلوگیری شود.


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط پودر بندکشی PG 400
یک امولوسیون پلیمری، غلیظ و هموژن است که بر پایه رزین های مصنوع ی ساخته شده و جهت افزایش چسبندگی ملات و یاچسباندن یک لایه جدید از بتن بر روی لایه قدیمی ، ترمیم لایه قبلی و آب بند کردن سازه ها به کار می رود. چسب بتن در دو نوع ضد آب و استحکامی تولید می شود. نوع ضد آب برای سازه هایی که در معرض رطوبت، جریان آب و نوع استحکامی برای سازه های در معرض سایش قرار دارند ، مناسب است. این ماده در اثر واکنش با آب و سیمان علاوه بر ایجاد خاصیت چسبندگی، سبب ایجاد انسجام و پیوستگی در بافت بتن می شود.

یک امولوسیون پلیمری، غلیظ و هموژن است که بر پایه رزین های مصنوعی ساخته شده و جهت افزایش چسبندگی ملات و یاچسباندن یک لایه جدید از بتن بر روی لایه قدیمی ، ترمیم لایه قبلی به کار می رود. چسب بتن استحکامی برای سازه های در معرض سایش قرار دارند ، مناسب است. این ماده در اثر واکنش با آب و سیمان علاوه بر ایجاد خاصیت چسبندگی، سبب ایجاد انسجام و پیوستگی در بافت بتن می شود.

چسب کاشی و سرامیک پودری میکرونیزه، بر پایه سیمان به همراه افزودنی های پلیمری بوده و سبب تسریع در عملیات چسباندن کاشی خواهدشد. این کار پیش تر توسط دوغاب های سیمانی انجام میشد که فرآیندی هزینه بر و زمان بر است. چسب کاشی دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و کارایی بسیار بالایی برای نصب انواع کاشی ها در سطح کف مانند کف سالن ها وکاشی روی کاشی دارد.

چسب کاشی و سرامیک خمیری ، بر پایه سیمان به همراه رزین های امولوسیونی اکرلیک بوده و سبب تسریع در عملیات چسباندن کاشی خواهدشد. چسب کاشی خمیری دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و کارایی بسیار بالایی برای نصب انواع کاشی ها در سطوح مختلف مانند کف ، دیوارهای سالن ها و کاشی روی کاشی دارد. این چسب بصورت واتر پروف تولید شده و برای سازه های در معرض جریان آب مانند استخرها، سرویس های بهداشتی و مخازن کاربرد دارد. این چسب سطحی نفوذناپذیربا مقاومت شیمیایی عالی در برابر نفوذ آب، رطوبت و سایر مواد خورنده ایجاد می کند.

چسب سنگ آنتیک ماده ایی پلیمری به همراه میکرو مواد معدنی می باشد که جهت چسباندن سنگ های آنتیک روی سطوح مختلف ، در محیط های داخلی و خارجی ساختمان به کار می رود. این ماده از انعطاف پذیری خوبی برخوردار است بطوریکه همراه با تغییر ابعاد سازه در اثر انبساط و انقباض دچار تغییر وضعیت می شود و ترک نمی خورد.

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :