چسب سنگ آنتیکSC500
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

بر  پایه میکرو مواد معدنی  و انعطاف پذیری زیاد و چسبندگی عالی

 

شرح :

چسب سنگ آنتیک ماده ایی پلیمری به همراه میکرو مواد معدنی می باشد که جهت چسباندن سنگ های آنتیک روی سطوح مختلف ، در محیط های داخلی و خارجی ساختمان به کار می رود. این ماده از انعطاف پذیری خوبی برخوردار است بطوریکه همراه با تغییر ابعاد سازه در اثر انبساط و انقباض دچار تغییر وضعیت می شود و ترک نمی خورد.

 

خواص و اثرات :

چسبندگی بسیار عالی به سطوح مختلف

مقاوم در برابر آب، رطوبت و عوامل زیان آور جوی

استحکام و مقاومت بالا

سهولت در اجرا

کاهش نیروی انسانی

 

کاربرد :

جهت چسباندن سنگ های آنتیک و طرح دار روی انواع سطوح

جهت چسباندن سرامیک، آجر روی سطوح مختلف

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی :

حالت فیزیکی

خمیر

رنگ

سفید

حلال

-

وزن مخصوص

1.5g/cm3

یون کلر

ندارد

 

استانداردها:

این ماده مطابق با استاندارد های 482  ASTM-C و 12004 BS EN تولید می گردد.

 

میزان مصرف :

بسته به نوع سطح زیر کار، تخلخل ها و نا همواری های آن میزان مصرف متفاوت است. به طور معمول حدود 2.4 کیلوگرم برای یک متر مربع سطح کافی است.

 

روش مصرف:

  ابتدا سطح مورد نظر را از هر نوع گردو غبار و آلودگی تمییز نمایید. سپس مقدار چسب مورد نیاز را توسط یک کاردک آجدار روی یک متر مربع از سطح بمالید و عمل نصب را با دقت انجام دهید. به دلیل انعطاف پذیری این چسب ها امکان جابجایی و تغییرمکان سنگ ها تا نیم ساعت پس از نصب وجود دارد.

 

شرایط نگهداری :

دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C 30-5 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد.

 

نوع بسته بندی :

بسته 5  . 20 کیلو گرمی

 

نکات ایمنی :

این ماده آتش زا نبوده و برای محیط زیست مضر نمی باشد.

 

 


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط چسب سنگ آنتیکSC500
یک امولوسیون پلیمری، غلیظ و هموژن است که بر پایه رزین های مصنوع ی ساخته شده و جهت افزایش چسبندگی ملات و یاچسباندن یک لایه جدید از بتن بر روی لایه قدیمی ، ترمیم لایه قبلی و آب بند کردن سازه ها به کار می رود. چسب بتن در دو نوع ضد آب و استحکامی تولید می شود. نوع ضد آب برای سازه هایی که در معرض رطوبت، جریان آب و نوع استحکامی برای سازه های در معرض سایش قرار دارند ، مناسب است. این ماده در اثر واکنش با آب و سیمان علاوه بر ایجاد خاصیت چسبندگی، سبب ایجاد انسجام و پیوستگی در بافت بتن می شود.

یک امولوسیون پلیمری، غلیظ و هموژن است که بر پایه رزین های مصنوعی ساخته شده و جهت افزایش چسبندگی ملات و یاچسباندن یک لایه جدید از بتن بر روی لایه قدیمی ، ترمیم لایه قبلی به کار می رود. چسب بتن استحکامی برای سازه های در معرض سایش قرار دارند ، مناسب است. این ماده در اثر واکنش با آب و سیمان علاوه بر ایجاد خاصیت چسبندگی، سبب ایجاد انسجام و پیوستگی در بافت بتن می شود.

چسب کاشی و سرامیک پودری میکرونیزه، بر پایه سیمان به همراه افزودنی های پلیمری بوده و سبب تسریع در عملیات چسباندن کاشی خواهدشد. این کار پیش تر توسط دوغاب های سیمانی انجام میشد که فرآیندی هزینه بر و زمان بر است. چسب کاشی دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و کارایی بسیار بالایی برای نصب انواع کاشی ها در سطح کف مانند کف سالن ها وکاشی روی کاشی دارد.

چسب کاشی و سرامیک خمیری ، بر پایه سیمان به همراه رزین های امولوسیونی اکرلیک بوده و سبب تسریع در عملیات چسباندن کاشی خواهدشد. چسب کاشی خمیری دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و کارایی بسیار بالایی برای نصب انواع کاشی ها در سطوح مختلف مانند کف ، دیوارهای سالن ها و کاشی روی کاشی دارد. این چسب بصورت واتر پروف تولید شده و برای سازه های در معرض جریان آب مانند استخرها، سرویس های بهداشتی و مخازن کاربرد دارد. این چسب سطحی نفوذناپذیربا مقاومت شیمیایی عالی در برابر نفوذ آب، رطوبت و سایر مواد خورنده ایجاد می کند.

چسب سنگ آنتیک ماده ایی پلیمری به همراه میکرو مواد معدنی می باشد که جهت چسباندن سنگ های آنتیک روی سطوح مختلف ، در محیط های داخلی و خارجی ساختمان به کار می رود. این ماده از انعطاف پذیری خوبی برخوردار است بطوریکه همراه با تغییر ابعاد سازه در اثر انبساط و انقباض دچار تغییر وضعیت می شود و ترک نمی خورد.

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :