چسب کاشی و سرامیک پودری
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

برای نصب انواع کاشی و سرامیک در کف

 

شرح :

چسب کاشی و سرامیک  پودری میکرونیزه، بر پایه سیمان به همراه افزودنی های پلیمری بوده و سبب تسریع در عملیات چسباندن کاشی خواهدشد. این کار پیش تر توسط دوغاب های سیمانی انجام میشد که فرآیندی هزینه بر و زمان بر است. چسب کاشی دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و کارایی بسیار بالایی برای نصب  انواع کاشی ها در سطح کف مانند کف سالن ها وکاشی روی کاشی دارد.

 

خواص واثرات:

عدم ترک خوردن دراثر انقباض و انبساط

کاهش بار مرده ساختمان

صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی

سهولت و سرعت در اجرا

افزایش فضای مفید ساختمان

امکان جابجایی کاشی و سرامیک تا چند دقیقه بعد از نصب

 

کاربرد :

نصب کاشی در انواع سطوح سیمانی، بتنی ، کاشی و سنگ مصنوعی

جهت نصب انواع کاشی و سرامیک در کف ها،  راه پله ها و پارکینگ ها

سازه هایی که نیاز به وزن کم تر دارند

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی :

به ازای هر پاکت 25 کیـــــــلوگرمی مقدار7 لیتر آب نیاز میباشد.زمان عمل آوری چسب باتوجه به پلیمرهای اصلاح کننده 4 دقیقه بوده و زمان کارپذیری نیز دردمای21 الی  25 درجه سانتیگراد بین50تا60 دقیقه می باشــد.زمان باز استفاده از چســـــــب نیز 20 دقیقه می باشد.پس از گذشت مدت زمان 48 تا 72 ساعت ازنصـب کاشی، سطح کاشـــــی کاری شده قابل استفاده می باشد.این محـصول به رنگ خاکستری باحالت فیزیکی پودری می باشد و برای کاشـــــی های داخل و خارج ساختمان، کف و دیوار مـــورد استفاده می باشد. وزن مخصوص این ماده 2.4g/cm3 می باشد.

 

استانداردها :

این مواد مطابق با استاندارد 482 ASTM-C ، BS EN12004-2001 تولید می گردد.

 

میزان مصرف :

با توجه به سطح زیرآیند،نوع کاشی وهمچنین بررسی های آزمایـــشگاهی و کارگاهی حدود 2 تا 3  کیلوگرم از چسب برای پوشش یک متـر مربع مورد نیاز می باشد. برای هر یک کیلوگرم پودر 280 گرم آب مورد نیاز است. 

 

روش مصرف :

قبل ازمصرف می بایست سطح تمیز،عاری از ذرات سست و گرد و غبار باشد. سپس پودر را به آرامی به مقدار آب مـورد نیاز اضافه نموده و عمل اختلاط توسط همــزن برقی درهمین حین صورت پذیرد.پس از بدســــــت آمدن یک مخلوط خمیری وهمگن با رئولوژی مناسب، مقدارمورد نیاز از چســــب را با کاردک دندانه دار بر روی سطـــــح پخش کرده وبلافاصله بعد ازآن کاشی را با اعمال فشار روی آن نصب کنید.

 

شرایط نگهداری  :

دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C 30-5 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد.

 

نوع بسته بندی :

بسته  25 کیلوگرم

 

نکات ایمنی :

این ماده آتش زا نبوده و برای محیط زیست مضر نمی باشد. از تماس این ماده با چشم و پوست جلوگیری شود. در صورت تماس با چشم با آب فراوان شست و شو داده شود. هنگام کار  استفاده از عینک محافظ و دستکش توصیه می گردد.


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط چسب کاشی و سرامیک پودری
یک امولوسیون پلیمری، غلیظ و هموژن است که بر پایه رزین های مصنوع ی ساخته شده و جهت افزایش چسبندگی ملات و یاچسباندن یک لایه جدید از بتن بر روی لایه قدیمی ، ترمیم لایه قبلی و آب بند کردن سازه ها به کار می رود. چسب بتن در دو نوع ضد آب و استحکامی تولید می شود. نوع ضد آب برای سازه هایی که در معرض رطوبت، جریان آب و نوع استحکامی برای سازه های در معرض سایش قرار دارند ، مناسب است. این ماده در اثر واکنش با آب و سیمان علاوه بر ایجاد خاصیت چسبندگی، سبب ایجاد انسجام و پیوستگی در بافت بتن می شود.

یک امولوسیون پلیمری، غلیظ و هموژن است که بر پایه رزین های مصنوعی ساخته شده و جهت افزایش چسبندگی ملات و یاچسباندن یک لایه جدید از بتن بر روی لایه قدیمی ، ترمیم لایه قبلی به کار می رود. چسب بتن استحکامی برای سازه های در معرض سایش قرار دارند ، مناسب است. این ماده در اثر واکنش با آب و سیمان علاوه بر ایجاد خاصیت چسبندگی، سبب ایجاد انسجام و پیوستگی در بافت بتن می شود.

چسب کاشی و سرامیک پودری میکرونیزه، بر پایه سیمان به همراه افزودنی های پلیمری بوده و سبب تسریع در عملیات چسباندن کاشی خواهدشد. این کار پیش تر توسط دوغاب های سیمانی انجام میشد که فرآیندی هزینه بر و زمان بر است. چسب کاشی دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و کارایی بسیار بالایی برای نصب انواع کاشی ها در سطح کف مانند کف سالن ها وکاشی روی کاشی دارد.

چسب کاشی و سرامیک خمیری ، بر پایه سیمان به همراه رزین های امولوسیونی اکرلیک بوده و سبب تسریع در عملیات چسباندن کاشی خواهدشد. چسب کاشی خمیری دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و کارایی بسیار بالایی برای نصب انواع کاشی ها در سطوح مختلف مانند کف ، دیوارهای سالن ها و کاشی روی کاشی دارد. این چسب بصورت واتر پروف تولید شده و برای سازه های در معرض جریان آب مانند استخرها، سرویس های بهداشتی و مخازن کاربرد دارد. این چسب سطحی نفوذناپذیربا مقاومت شیمیایی عالی در برابر نفوذ آب، رطوبت و سایر مواد خورنده ایجاد می کند.

چسب سنگ آنتیک ماده ایی پلیمری به همراه میکرو مواد معدنی می باشد که جهت چسباندن سنگ های آنتیک روی سطوح مختلف ، در محیط های داخلی و خارجی ساختمان به کار می رود. این ماده از انعطاف پذیری خوبی برخوردار است بطوریکه همراه با تغییر ابعاد سازه در اثر انبساط و انقباض دچار تغییر وضعیت می شود و ترک نمی خورد.

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :