چسب بتن استحکامی G60
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

 امولسیونی برپایه رزین های مصنوعی

 

شرح :

یک امولوسیون پلیمری، غلیظ و هموژن  است  که بر پایه رزین های مصنوعی ساخته شده و جهت افزایش چسبندگی ملات و یاچسباندن یک لایه جدید از بتن بر روی لایه قدیمی ، ترمیم لایه قبلی به کار می رود. چسب بتن استحکامی برای سازه های در معرض سایش قرار دارند ، مناسب است. این ماده در اثر واکنش با آب و سیمان علاوه بر ایجاد خاصیت چسبندگی، سبب ایجاد انسجام و پیوستگی در بافت بتن می شود.

 

خواص واثرات :

افزایش قدرت چسبندگی و پیوستگی بین بتن جدید و قدیم

افزایش مقاومت کششی و خمشی بتن

افزایش چسبندگی و پیوستگی اجزاء ملات

افزایش ضریب سایش بتن

کاهش میزان نفوذپذیری آب

افزایش مقاومت دربرابر ترک خوردگی

افزایش مقاومت بتن در سیکل های یخبندان

 

کاربرد :

ترمیم آسیب دیدگی های سطحی سازه های بتنی

چسباندن اجزاء ملات های ترمیمی

امکان اجرای لایه های نازک بتن

اتصال بتن جدید با بتن قدیم

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی :

حالت فیزیکی

امولسیون غلیظ

رنگ

طوسی

حلال

آب

وزن مخصوص

1.1g/cm3

یون کلر

ندارد

 

استاندارد :

این ماده بر اساس استاندارد   1059 ASTM-C 1042  ، ASTM-C و190 ASTM-C ساخته می شود.

 

میزان مصرف :

بطور معمول از این افزودنی به میزان  %5  وزن سیمان استفاده می شود.

برای چسباندن دو لایه بتن یک واحد چسب با یک واحد آب مخلوط می گردد.

 مقدار دقیق چسب بر حسب دانه بندی، میزان نفوذ سطح و آب مورد استفاده متفاوت است.

 

روش مصرف :

قبل از استفاده G60 سطح آسیب دیده بتن میبایست از هرگونه عناصر سست، گرد و غبار و چربی تمیز وسپس کاملا با آب شیرین سیراب گردد. به دو روش امکان استفاده از این محصول است.بعـــــنوان دوغاب چسب بتن :   ابتدا مقدار چسب محاسبه شده را (%20) با آب( 15%) و سیمان(65%) مخلوط کرده  و دوغاب همگنی بسازید. سطح زیرین را از  آب شیرین اشــــــباع کنید سپس به ضخامت 1 الی 2 میلیمتر روی سطـح را دوغاب ریزی کنید پیش از سخت شدن دوغاب، مــلات ریزی را انجام دهید.دراین روش برای هر متر مــــربع حدود 1500g دوغاب مورد نیاز است.برای آسیب دیدگی های بیش از 5 سانتیمتر بهتر است در چند نوبت انجام شود.بعـــنوان ترمیم کننده چسبان :به مقدار 10 تا 40  درصد به جای آب مصرفی با مواد خشک مخلوط شده و سپس استفاده گردد و یا به نسبت1 به 3 تا 1 به 4 با آب رقیق گردد و سپس برای ســاخت ملات یا بتن  با اجزای دیگر مخلوط گردد.

شرایط نگهداری  :

دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C 40-10 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد.

 

نوع بسته بندی :

بسته های 4.10.20 کیلوگرم

 

نکات ایمنی :

این ماده آتش زا نبوده و برای محیط زیست مضر نمی باشد. از تماس این ماده با چشم و پوست جلوگیری شود. در صورت تماس با چشم با آب فراوان شست و شو داده شود. هنگام کار  استفاده از عینک محافظ و دستکش توصیه می گردد.


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط چسب بتن استحکامی G60
یک امولوسیون پلیمری، غلیظ و هموژن است که بر پایه رزین های مصنوع ی ساخته شده و جهت افزایش چسبندگی ملات و یاچسباندن یک لایه جدید از بتن بر روی لایه قدیمی ، ترمیم لایه قبلی و آب بند کردن سازه ها به کار می رود. چسب بتن در دو نوع ضد آب و استحکامی تولید می شود. نوع ضد آب برای سازه هایی که در معرض رطوبت، جریان آب و نوع استحکامی برای سازه های در معرض سایش قرار دارند ، مناسب است. این ماده در اثر واکنش با آب و سیمان علاوه بر ایجاد خاصیت چسبندگی، سبب ایجاد انسجام و پیوستگی در بافت بتن می شود.

یک امولوسیون پلیمری، غلیظ و هموژن است که بر پایه رزین های مصنوعی ساخته شده و جهت افزایش چسبندگی ملات و یاچسباندن یک لایه جدید از بتن بر روی لایه قدیمی ، ترمیم لایه قبلی به کار می رود. چسب بتن استحکامی برای سازه های در معرض سایش قرار دارند ، مناسب است. این ماده در اثر واکنش با آب و سیمان علاوه بر ایجاد خاصیت چسبندگی، سبب ایجاد انسجام و پیوستگی در بافت بتن می شود.

چسب کاشی و سرامیک پودری میکرونیزه، بر پایه سیمان به همراه افزودنی های پلیمری بوده و سبب تسریع در عملیات چسباندن کاشی خواهدشد. این کار پیش تر توسط دوغاب های سیمانی انجام میشد که فرآیندی هزینه بر و زمان بر است. چسب کاشی دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و کارایی بسیار بالایی برای نصب انواع کاشی ها در سطح کف مانند کف سالن ها وکاشی روی کاشی دارد.

چسب کاشی و سرامیک خمیری ، بر پایه سیمان به همراه رزین های امولوسیونی اکرلیک بوده و سبب تسریع در عملیات چسباندن کاشی خواهدشد. چسب کاشی خمیری دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و کارایی بسیار بالایی برای نصب انواع کاشی ها در سطوح مختلف مانند کف ، دیوارهای سالن ها و کاشی روی کاشی دارد. این چسب بصورت واتر پروف تولید شده و برای سازه های در معرض جریان آب مانند استخرها، سرویس های بهداشتی و مخازن کاربرد دارد. این چسب سطحی نفوذناپذیربا مقاومت شیمیایی عالی در برابر نفوذ آب، رطوبت و سایر مواد خورنده ایجاد می کند.

چسب سنگ آنتیک ماده ایی پلیمری به همراه میکرو مواد معدنی می باشد که جهت چسباندن سنگ های آنتیک روی سطوح مختلف ، در محیط های داخلی و خارجی ساختمان به کار می رود. این ماده از انعطاف پذیری خوبی برخوردار است بطوریکه همراه با تغییر ابعاد سازه در اثر انبساط و انقباض دچار تغییر وضعیت می شود و ترک نمی خورد.

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :