الیاف پلیمری پلی پرو پیلن
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

بر پایه  پروپیلن جهت مقاومت بتن و مانع از ایجاد ترک

شرح :

الیاف بر پایه پروپیلن جهت بهبود خواص بتن و مخلوط سیمان وگچ، کنترل جمع شدگی و کاهش ترک خوردگی مورد استفاده واقع می شود. در اثر پخش شدن این ماده در بتن توزیع تنش در ماتریکس زمینه بهتر و یکنواخت تر انجام می شود. علاوه بر این الیاف مذکور به جهت  پلیمری بودن انقباض و انبساط های سازه را راحت تر تحمل کرده و مانع از ایجاد ترک خوردن بتن می شوند.

خواص و اثرات :

مقاومت بتن در برابر بارهای ضربه ایی و فشاری

توزیع یکنواخت تنش در زمینه بتن و کنترل حجم

جذب انرژی و عدم ترک خوردگی

افزایش مقاومت بتن در برابر سیکل های ذوب و انجماد

افزایش عمر سازه

جلوگیری از آب انداختگی بتن

کاربرد :

کف سازی معابر عمومی و خیابان ها

مناسب جهت استفاده در کف انبارها و سوله ها ی صنعتی

مناسب جهت کف فرودگاه ها،پارکینگ و عرشه پل

تونل های بتنی

مشخصات فیزیکی و شیمیایی :

حالت فیزیکی

جامد

رنگ

سفید

قطر الیاف

0.02mm

طول الیاف

6-12mm

جذب آب

%0.02-%0.03

درصد ازدیاد طول

%80

مقاومت کششی

400Mpa

میزان مصرف :

مقدار مصرف الیاف با توجه به نوع و کاربری سازه مورد نظر متفاوت خواهد بود اما به طور معمول بین 1 تا 2 کیلو گرم در هر متر مکعب استفاده شود.

 روش مصرف :

به دو روش می توان از این ماده استفاده کرد . یا با سایر مواد ملات ترکیب شده و در میکسر مخلوط شود. یا پس از اختلاط سایر مواد، میزان محاسبه شده به سایر مواد افزوده شده و مجددا تحت عملیات اختلاط درون میکسر به مدت  1الی 2 دقیقه قرار گیرد.

شرایط نگهداری  :

دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C 30-5 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد.

بسته بندی :

بسته  20 کیلوگرم

نکات ایمنی :

این ماده آتش زا نبوده و برای محیط زیست زیان آور نمی باشد.


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط الیاف پلیمری پلی پرو پیلن
این ماده در فصل سرد سال و شرایط ویژه هوا استفاده می شود. ضدیخ بتن بر پایه نیترات های سدیم و کلسیم ساخته شده و سبب تسریع در واکنش آب و سیمان و عامل بالا بردن هیدراسیون سیمان در سرما میگردد و تشدید حرارت زایی و کاهش زمان گیرش اولیه می شود.

این ماده با افزایش سرعت هیدراسیون سبب افزایش سرعت گیرش اولیه می شود . با کاهش نقطه انجماد آب عملیات ملات ریزی در هوای سرد را امکان پذیر می کند.ماده فوق در دو حالت مایع و پودری موجود است. ضدیخ حاوی کلراید بر پایه نمک های کلراید ونیترات ها ساخته می شود با تشدید حرارت زایی، هیدراسیون را در سنین اولیه تسریع می بخشد.

این افزودنی با خاصیت پوزولانی و به حالت ژل می باشد. برای ساخت بتن با مقاومت فشاری وخمشی بالا به کار می رود. مکانیزم عملکرد این محصول ، واکنش با هیدروکسید کلسیم آزاد شده ناشی از هیدراسیون سیمان است. محصول تولید شده در ترکیب سودمند بوده ، نفوذپذیری بتن را کم کرده ، دوام و پایداری بتن را افزایش می دهند.محصول ناشی از این واکنش سبب افزایش مقاومت بتن می گردد.

ایجاد حباب و کاهش نفوذ پذیری و افزایش طول عمر بتن در سرما و یخبندان

عملکرد این ماده سبب افزایش استحکام و کاهش زمان گیرش اولیه می شود. هیدروکسید کلسیم آزاد به وجود آمده ناشی از فرآیند هیدرا سیون سیمان یک فاز ضعیف و مستعد به خوردگی می باشد. با افزودن شات کریت کربنات کلسیم نامحلول تشکیل می شود. این ماده سخت شده و باعث افزایش مقاومت بتن و ملات می گردد. سود حاصل از واکنش مربوطه نیز موجب تسریع واکنش سیلیکات و آلومینات می شود.

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :