هوازای بتن CA100
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

ایجاد حباب و کاهش نفوذ پذیری و افزایش طول عمر بتن در سرما و یخبندان

شرح :

هوازای بتن با هدف ایجاد حباب های میکروسکوپی کنترل شده و به صورت جدا از هم در بتن به کار می رود. استفاده از این ماده سبب افزایش مقاومت بتن در برابر تنش های ناشی از انبساط و انقباض در اثر ذوب و انجماد آب وتورم ناشی از واکنش مواد قلیایی می شود.استفاده از این ماده در مخلوط هایی با دانه بندی نامناسب سنگدانه ها که امکان آب انداختگی و جدایش وجود دارد، مفید است.

 

خواص و تاثیرات :

افزایش دوام بتن

افزایش کارایی و چسبندگی بتن

افزایش مقاومت در برابر تبلور نمک

افزایش مقاومت بتن در برابر سیکل های ذوب و انجماد

کاهش آب مصرفی بتن بدون کاهش کارایی

کاهش نفوذپذیری بتن

جلوگیری از ترک خوردن بتن

جلوگیری از آب انداختگی مخرب

 

کاربرد:

بتن ریزی در مناطق سردسیر

سازه های بتنی در معرض خوردگی های قلیایی

 بتن ریزی در سردخانه ها ، سدها و اسکله ها

بتن ریزی معابر رفت و آمد، جاده ها و بزرگراه ها

بتن ریزی قطعات پیش ساخته مانند جدول های بزرگراه و خیابان

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی :

 حالت فیزیکی:مایع

رنگ: قهوه ای

وزن مخصوص: 1.01g/cm3

قلیائیت: کمتر از %4.0

PH:6.0-8.0

یون کلر: ندارد(کمتر از استانداردISIRI2930)

 

استانداردها :

این ماده بر اساس استاندارد 260C   ASTM- ، 666C   ASTM-، 233C   ASTM-ساخته می شود.

 

میزان مصرف :

میزان بهینه مصرف CA100 باتوجه به آزمایش های کارگاهی و طرح اختلاط ( مقدار و نوع سیمان ، شن ، ماسه، آب و مصالح دیگر)  و دمای هوا  و مقاومت های تعیین شده مشخص میگردد . دوز مصرف پیشنهای بین 0.2 تا 0.4 درصد وزن سیمان مصرفی میباشد.

 

روش مصرف:

با بخشی و یاکل آب بتن مخلوط شده و سپس به بتن آماده اضافه گردد.

زمان اختلاط  و رسیدن به رئولوژی مناسب برحسب حجم سیمان متغیر است. به ازای هر متر مکعب 1 دقیقه زمان برای اختلاط مورد نیاز است.

هیچ زمان افزودنی  بطور مستیقم روی سیمان و یا مصالح سنگی خشک ریخته نشود.

 

شرایط نگهداری :

دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C 30-10 به مدت یک سال پس از تاریخ ساخت قابل نگهداری می باشد.

 

نوع بسته بندی:

گالن  20 کیلوگرمی

 

نکات ایمنی:

این ماده آتش زا نبوده و برای محیط زیست مضر نمی باشد. از تماس این ماده با چشم و پوست جلوگیری شود. در صورت تماس با چشم با آب فراوان شست و شو داده شود. هنگام کار  استفاده از عینک محافظ و دستکش  توصیه می گردد. درصورت بلعیده شدن فورا به پزشک مراجعه شود.


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط هوازای بتن CA100
این ماده در فصل سرد سال و شرایط ویژه هوا استفاده می شود. ضدیخ بتن بر پایه نیترات های سدیم و کلسیم ساخته شده و سبب تسریع در واکنش آب و سیمان و عامل بالا بردن هیدراسیون سیمان در سرما میگردد و تشدید حرارت زایی و کاهش زمان گیرش اولیه می شود.

این ماده با افزایش سرعت هیدراسیون سبب افزایش سرعت گیرش اولیه می شود . با کاهش نقطه انجماد آب عملیات ملات ریزی در هوای سرد را امکان پذیر می کند.ماده فوق در دو حالت مایع و پودری موجود است. ضدیخ حاوی کلراید بر پایه نمک های کلراید ونیترات ها ساخته می شود با تشدید حرارت زایی، هیدراسیون را در سنین اولیه تسریع می بخشد.

این افزودنی با خاصیت پوزولانی و به حالت ژل می باشد. برای ساخت بتن با مقاومت فشاری وخمشی بالا به کار می رود. مکانیزم عملکرد این محصول ، واکنش با هیدروکسید کلسیم آزاد شده ناشی از هیدراسیون سیمان است. محصول تولید شده در ترکیب سودمند بوده ، نفوذپذیری بتن را کم کرده ، دوام و پایداری بتن را افزایش می دهند.محصول ناشی از این واکنش سبب افزایش مقاومت بتن می گردد.

ایجاد حباب و کاهش نفوذ پذیری و افزایش طول عمر بتن در سرما و یخبندان

عملکرد این ماده سبب افزایش استحکام و کاهش زمان گیرش اولیه می شود. هیدروکسید کلسیم آزاد به وجود آمده ناشی از فرآیند هیدرا سیون سیمان یک فاز ضعیف و مستعد به خوردگی می باشد. با افزودن شات کریت کربنات کلسیم نامحلول تشکیل می شود. این ماده سخت شده و باعث افزایش مقاومت بتن و ملات می گردد. سود حاصل از واکنش مربوطه نیز موجب تسریع واکنش سیلیکات و آلومینات می شود.

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :