خمیر کاشت میلگرد دوجزئی(افقی) P200
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

پودر بر پایه رزین اپوکسی دارای مقاومت کششی و خمشی و مقاوم در برابر عوامل جوی

شرح:

خمیر کاشت میلگرد دو جزئی با هدف ایجاد چسبندگی بالا بین میلگرد و سطح استفاده می شود. این ماده بر پایه رزین های اپوکسی ساخته شده و همراه با افزودنی های شیمیایی دیگر چسبندگی قابل توجهی برای قرار دادن و ثابت کردن  میلگرد در دیوار و سقف سازه ها از خود نشان می دهد.

خواص واثرات  :

قدرت چسبندگی و استحکام بسیار بالا

مقاوم در برابر حملات مواد خورنده مانند قلیایی ها و اسیدها

کاربری آسان و تسریع عملیات اجرا

بدون انقباض

عدم نیاز به حلال

کاربرد :

کاشتن و ثابت سازی میلگرد درانواع آرماتور،انکربولت، میله های فلزی وغیره

زیر پلیت ستون ها

ایجاد چسبندگی عالی بین سطوح فلزی و بتن

مشخصات فیزیکی و شیمیایی  :

جزء

 

A

B

حالت فیزیکی

خمیری

خمیری

رنگ

خاکستری

خاکستری

جرم حجمی

1.9 g/cm3

یون کلر

ندارد

 

 

 

 

 

 

 

 

استانداردها :

این ماده مطابق با استاندارد881ASTM-C تولید می گردد.

میزان مصرف :

با توجه به وزن مخصوص خمیر کاشت ، حجم  و تعدادحفره ها و نوع میلگرد میزان مصرف متفاوت می باشد. حجم میلگرد را محاسبه نموده و از حجم حفره کم میکنیم.میزان ماده مورد نیاز با توجه به حجم باقیمانده و وزن مخصوص قابل محاسبه خواهد بود.

قطر میلگرد mm

8

10

12

16

18

20

25

قطر سوراخ mm

12

14

16

20

22

24

29

عمق سوراخ  mm

13

15

17

21

23

25

30

 

 

 

 

 

 

 

روش مصرف :

ابتدا سطح کاشت میلگرد ها و حفره مربوطه  باید  خشک  واز  هر نوع  آلودگی  مانند گرد و غبار ، چربی ،رنگ  و  فاقد هرگونه عناصر سست پاک باشد. سپس مقداری از خمیر را توسط گان دو جزئی درون حفره ها تزریق کرده و میلگرد را وارد میکنیم تا از چسبندگی  مناسب بین میلگردو سطح  اطمینان حاصل نماییم.در ادامه کل حفره را با تزریق خمیر کاشت پر می کنیم. زمان استحکام سطحی 4 ساعت و  عمقی 24 ساعت میباشد و برای دستیابی به استحکام نهایی 7 روز زمان نیاز است.

شرایط نگهداری :

دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C 30-5 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد.

نوع بسته بندی :

1ست تیوپ دو جزئی 

نکات ایمنی :

از تماس این ماده با چشم و پوست جلوگیری شود. در صورت تماس با  پوست آن را به وسیله حلال نفتی زدوده و سپس با آب و صابون شست و شو داده شود.


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط خمیر کاشت میلگرد دوجزئی(افقی) P200
گروت ها موادی بر پایه پودر سیمانی می باشند که برای پر کردن شکاف ها و صفحات زیرستون ها به کار می رود و با ایجاد پیوستگی مناسب سبب دست یافتن به استحکام نهایی مطلوب در مدت زمانی کوتاه می گردد. از اختلاط این گروت به همراه آب، ملاتی همگن، سیال و بدون انقباض با مقاومت فشاری بالا به وجود می آید . انبساط کنترل شده این گروت باعث ایجاد کارایی بسیار مناسب برای پر کردن حد فاصل بین بتن و فولاد می شود.

ماده ایی پودری شامل مواد انبساط دهنده سیمانی با مقاومت اولیه و نهایی بالا می باشد. با افزودن آب به این پودر گروتی روان با مقاومت خوب در برابر فشارهای استاتیکی حاصل می شود. انبساط بوجود آمده توسط این گروت قابل کنترل بوده و به هیچ عنوان دچار جمع شدگی و ترک نمی گردد. برای مواردی که نیاز است ملاتی بدون جمع شدگی استفاده شود و خلل و فرجی باقی نگذارد ، کاربری دارد. این گروت مقاومت خوبی در برابر حرارت های بالا دارد.

این ماده خمیری ، سه جزئی و بر پایه رزین های اپوکسی تولید می شود. پس از اختلاط با سیمان و هاردنرملاتی هموژن در رنگ های مختلف به وجود می آید . این گروت دارای مقاومت مکانیکی (فشاری و کششی) بسیار بالا می باشد. در سازه های صنعتی و مکان هایی که برای نصب دستگاه ، ماشین آلات سنگین و به طور کلی سازه هایی که در معرض ارتعاش و فشار قرار دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

ترمیم کننده بتن ویژه یک ماده پودری آماده برای مصرف ، بر پایه سیمان می باشد. استفاده از چسب بتن ، دانه بندی مناسب و پلیمرهای فعال در این ملات باعث استحکام بالا، چسبندگی زیاد به سطح بتن و عدم انقباض می گردد. مقاومت فشاری بالا و نفوذناپذیر نمودن مقطع دو ویژگی دیگر قابل توجه ملاتی است که حاوی این ماده می باشند. در ترمیم و رفع آسیب دیدگی سطوح کرم خورده، فرسوده ونماهای بتنی از این ماده استفاده می شود.

ترمیم کننده پودری معمولی بر پایه سیمان پرتلند و با دانه بندی مناسب ساخته شده است. از این ماده برای ترمیم سطوح آسیب دیده، ، پر کردن تخلخل های ریز و افزایش مقاومت فشاری و خمشی استفاده می شود. چسبندگی مناسب وعدم انقباض به سطوح زیرین از دیگر ویژگی های این ماده است.

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :