خمیر کاشت میلگرد سه جزئی (عمودی) EPL300
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

بر پایه رزین اپوکسی دارای مقاومت کششی و خمشی و مقاوم در برابر عوامل جوی

شرح :

خمیر کاشت میلگرد محصولی سه جزئی بر پایه رزین اپوکسی می باشد. این ماده به منظور کاشت میلگرد در کف سازه های بتنی استفاده می شود. به علت استفاده از سایر مواد افزودنی،این ماده خاصیت چسبندگی داشته وامکان قرار دادن قطعات دیگر نظیر قطعات فولادی  را در درون سازه امکان پذیر می نماید.

خواص و اثرات :

قدرت چسبندگی بسیار بالا

مقاومت خمشی و کششی  بالا

افزایش عمر مفید بتن

عدم جذب آب

مقاوم در برابر عوامل جوی وشیمیایی

کاربرد :

بارگذاری صفحات فنداسیون های ماشین آلات صنعتی

پر نمودن فضای خالی کنار بیس پلیت ها و محافظ ایجاد شده

گروت ریزی در سازه هایی مانند پل ها،دکل ها و...

زیر صفحات پای ستون های اصلی

ثابت سازی ریل های حمل و نقل

پرکردن درزها وترک ها

مشخصات فیزیکی و شیمیایی:

جزء

 

A

B

C

حالت فیزیکی

پودر

مایع

مایع

رنگ

خاکستری

بی رنگ

بی رنگ

جرم حجمی

1.9g/cm3

1.18g/cm3

1 g/cm3

یون کلر

ندارد

ندارد

ندارد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مقاومت فشاری

7ساعت

340kg/cm3

24ساعت

520kg/cm3

7روز

600kg/cm3

28روز

750kg/cm3

میزان مصرف :

با توجه به وزن مخصوص خمیر کاشت ، حجم  و تعدادحفره ها و نوع میلگرد  میزان مصرف  متفاوت می باشد . حجم میلگرد را محاسبه نموده و از حجم حفره کم میکنیم.میزان ماده مورد نیاز با توجه به حجم باقیمانده و وزن مخصوص قابل محاسبه خواهد بود.

قطر میلگرد mm

8

10

12

16

18

20

25

قطر سوراخ mm

12

14

16

20

22

24

29

عمق سوراخ  mm

13

15

17

21

23

25

30

 

 

 

 

 

 

 

روش مصرف :
ابتدا دو جز A (پودری)و B (رزین) با هم ترکیب شـده و به مدت 2دقیقه توسط همزن مخلوط شودسپس جز  C( هاردنر)  به آرامی  با سـرعت  ثابت و در طی مدت  زمان 1 دقیقه به  مخـلوط قبلی اضافه گردد عملیات اختلاط را برای رسیدن به  رئولوژی مناسب به  مدت دو  دقیقه  ادامه داده  تا فرآیند  تکمیــل شود.پـس از اختلـاط  کامل  عملیـات  خمیر ریـزی  سـریع، پیوسته طی مدت زمان کمتراز 15 دقیقه انجام شود
  

شرایط نگهداری  :

دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C 30-5 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد.

نوع بسته بندی :

ست  10 کیلو گرمی( جزء8kg A-جزء1.5kg B-جزء500g C )

نکات ایمنی :

از تماس این ماده با چشم و پوست جلوگیری شود. در صورت تماس هاردنر با  پوست آن را به وسیله حلال نفتی زدوده و سپس با آب و صابون شست و شو داده شود. و چنانچه هردنر با پوست تمای یافت از آب و صابون  استفاده شود .


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط خمیر کاشت میلگرد سه جزئی (عمودی) EPL300
گروت ها موادی بر پایه پودر سیمانی می باشند که برای پر کردن شکاف ها و صفحات زیرستون ها به کار می رود و با ایجاد پیوستگی مناسب سبب دست یافتن به استحکام نهایی مطلوب در مدت زمانی کوتاه می گردد. از اختلاط این گروت به همراه آب، ملاتی همگن، سیال و بدون انقباض با مقاومت فشاری بالا به وجود می آید . انبساط کنترل شده این گروت باعث ایجاد کارایی بسیار مناسب برای پر کردن حد فاصل بین بتن و فولاد می شود.

ماده ایی پودری شامل مواد انبساط دهنده سیمانی با مقاومت اولیه و نهایی بالا می باشد. با افزودن آب به این پودر گروتی روان با مقاومت خوب در برابر فشارهای استاتیکی حاصل می شود. انبساط بوجود آمده توسط این گروت قابل کنترل بوده و به هیچ عنوان دچار جمع شدگی و ترک نمی گردد. برای مواردی که نیاز است ملاتی بدون جمع شدگی استفاده شود و خلل و فرجی باقی نگذارد ، کاربری دارد. این گروت مقاومت خوبی در برابر حرارت های بالا دارد.

این ماده خمیری ، سه جزئی و بر پایه رزین های اپوکسی تولید می شود. پس از اختلاط با سیمان و هاردنرملاتی هموژن در رنگ های مختلف به وجود می آید . این گروت دارای مقاومت مکانیکی (فشاری و کششی) بسیار بالا می باشد. در سازه های صنعتی و مکان هایی که برای نصب دستگاه ، ماشین آلات سنگین و به طور کلی سازه هایی که در معرض ارتعاش و فشار قرار دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

ترمیم کننده بتن ویژه یک ماده پودری آماده برای مصرف ، بر پایه سیمان می باشد. استفاده از چسب بتن ، دانه بندی مناسب و پلیمرهای فعال در این ملات باعث استحکام بالا، چسبندگی زیاد به سطح بتن و عدم انقباض می گردد. مقاومت فشاری بالا و نفوذناپذیر نمودن مقطع دو ویژگی دیگر قابل توجه ملاتی است که حاوی این ماده می باشند. در ترمیم و رفع آسیب دیدگی سطوح کرم خورده، فرسوده ونماهای بتنی از این ماده استفاده می شود.

ترمیم کننده پودری معمولی بر پایه سیمان پرتلند و با دانه بندی مناسب ساخته شده است. از این ماده برای ترمیم سطوح آسیب دیده، ، پر کردن تخلخل های ریز و افزایش مقاومت فشاری و خمشی استفاده می شود. چسبندگی مناسب وعدم انقباض به سطوح زیرین از دیگر ویژگی های این ماده است.

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :