ترمیم کننده بتن ویژه RP S800
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

پودر بر پایه سیمان، ترمیم سطوح آسیب دیده

شرح :

ترمیم کننده بتن ویژه یک ماده پودری آماده برای مصرف ،  بر پایه سیمان می باشد. استفاده از چسب بتن ، دانه بندی مناسب و پلیمرهای فعال در این ملات باعث استحکام بالا، چسبندگی زیاد به سطح بتن و عدم انقباض می گردد. مقاومت فشاری بالا و نفوذناپذیر نمودن مقطع دو ویژگی دیگر قابل توجه ملاتی است که حاوی این ماده می باشند. در ترمیم و رفع آسیب دیدگی سطوح کرم خورده، فرسوده ونماهای  بتنی از این ماده استفاده می شود.

خواص و اثرات :

استحکام و مقاومت فشاری بالا

چسبندگی بسیار بالا به انواع مصالح

عدم ایجاد انقباض و ترک خوردگی

عدم نفوذ آب در سطوح

مقاوم در برابر سیکلهای انجماد و ذوب

عدم تخریب در سطح فولاد

کاربرد آسان و ایجاد خمیری کارپذیر

انبساط حرارتی معادل با بتن و مقاوم در برابر تنش های حرارتی

کاربرد :

ترمیم و اصلاح سطوح کرم خورده ، شکسته و فرسوده

پر کردن حفره ها ،  ناهمواری ها در پل ها ، استخرها ، سازه های مسکونی ، منابع و مخازن

مناسب برای ضد آب نمودن انواع کف ها و دیوارهای بتنی به همراه چسب بتن

 هموار نمودن سطوح و ترمیم سطوحی که به طور مستقیم در معرض جریان آب قرار دارند

مشخصات فیزیکی و شیمیایی :

حالت فیزیکی

پودر

رنگ

خاکستری

حلال

آب

وزن مخصوص

1.3g/Cm3

یون کلر

ندارد

 

 

 

 

 

 

 

استاداردها:

این ماده مطابق با استاندارد191ASTM-C ،1583ASTM-C ، 928ASTM-C ،  12637 BS EN،12636 BS EN  تولید می گردد.

میزان مصرف  :

به ازای هر کیسه 25 کیلوگرمی از این ماده 6 -7.5 لیتر آب اضافه می شود. ضخامت لایه ایجاد شده در هر مرحله بهتر است بین 4 الی 6 میلیمتر باشد.

روش مصرف :

سطح زیر کار باید تمیز، خشک واز هر نوع آلودگی مانند گرد و غبار ، چربی ورنگ پاک باشد. ابتدا آب لازم را به داخل دستگاه همزن ریخته و در حالی که دستگاه روشن است پودر مورد نیاز را به آرامی به آب اضافه کرده و اختلاط را تا رسیدن به یک ملات همگن و رئولوژی مناسب ادامه دهید. برای اجرا ابتدا سطح مورد نظر را مرطوب نموده سپس ملات همگن را توسط ماله یا کاردک اجرا کنید .اجرا باید در مدت زمانی کمتر از 30 دقیقه انجام شود. برای عملیات فرآوری محل مورد نظر تا 8 روز مرطوب نگه داشته شود.

شرایط نگهداری :

دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C 30-5 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد.

نوع بسته بندی :

بسته 25 کیلو گرم

نکات ایمنی :

این ماده آتش زا نبوده و برای محیط زیست مضر نمی باشد. از تماس این ماده با چشم و پوست جلوگیری شود. در صورت تماس با چشم با آب فراوان شست و شو داده شود. هنگام کار  استفاده از عینک محافظ و دستکش توصیه می گردد.


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط ترمیم کننده بتن ویژه RP S800
گروت ها موادی بر پایه پودر سیمانی می باشند که برای پر کردن شکاف ها و صفحات زیرستون ها به کار می رود و با ایجاد پیوستگی مناسب سبب دست یافتن به استحکام نهایی مطلوب در مدت زمانی کوتاه می گردد. از اختلاط این گروت به همراه آب، ملاتی همگن، سیال و بدون انقباض با مقاومت فشاری بالا به وجود می آید . انبساط کنترل شده این گروت باعث ایجاد کارایی بسیار مناسب برای پر کردن حد فاصل بین بتن و فولاد می شود.

ماده ایی پودری شامل مواد انبساط دهنده سیمانی با مقاومت اولیه و نهایی بالا می باشد. با افزودن آب به این پودر گروتی روان با مقاومت خوب در برابر فشارهای استاتیکی حاصل می شود. انبساط بوجود آمده توسط این گروت قابل کنترل بوده و به هیچ عنوان دچار جمع شدگی و ترک نمی گردد. برای مواردی که نیاز است ملاتی بدون جمع شدگی استفاده شود و خلل و فرجی باقی نگذارد ، کاربری دارد. این گروت مقاومت خوبی در برابر حرارت های بالا دارد.

این ماده خمیری ، سه جزئی و بر پایه رزین های اپوکسی تولید می شود. پس از اختلاط با سیمان و هاردنرملاتی هموژن در رنگ های مختلف به وجود می آید . این گروت دارای مقاومت مکانیکی (فشاری و کششی) بسیار بالا می باشد. در سازه های صنعتی و مکان هایی که برای نصب دستگاه ، ماشین آلات سنگین و به طور کلی سازه هایی که در معرض ارتعاش و فشار قرار دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

ترمیم کننده بتن ویژه یک ماده پودری آماده برای مصرف ، بر پایه سیمان می باشد. استفاده از چسب بتن ، دانه بندی مناسب و پلیمرهای فعال در این ملات باعث استحکام بالا، چسبندگی زیاد به سطح بتن و عدم انقباض می گردد. مقاومت فشاری بالا و نفوذناپذیر نمودن مقطع دو ویژگی دیگر قابل توجه ملاتی است که حاوی این ماده می باشند. در ترمیم و رفع آسیب دیدگی سطوح کرم خورده، فرسوده ونماهای بتنی از این ماده استفاده می شود.

ترمیم کننده پودری معمولی بر پایه سیمان پرتلند و با دانه بندی مناسب ساخته شده است. از این ماده برای ترمیم سطوح آسیب دیده، ، پر کردن تخلخل های ریز و افزایش مقاومت فشاری و خمشی استفاده می شود. چسبندگی مناسب وعدم انقباض به سطوح زیرین از دیگر ویژگی های این ماده است.

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :