روان ساز دیرگیر PLR100
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

کاهنده آب ، افزایش مقاومت نهایی و اسلامپ بتن در هوای گرم  

 

شرح :

این روان کننده بر پایه لیگــــنو سولفونات کلسیم اصلاح شده  برای ساخت بتن با کارایی و اســــلامپ بالا استفاده می شود. کاهش نسبت آب به سیمان در یک رئـــــولوژی برابر مزیت دیگر استفاده از این روان کــــــــننده است. این افزودنی مناسب در هوای گرم در پای کار می باشـد.

 

خواص واثرات:

کاهش نسبت آب به سیمان تا 5 تا 12 درصد

ساخت بتن با نسبت آب به سیمان 0.45 تا  0.55

افزایش تراکم و انسجام بتن

افزایش اسلامپ بتن از 4 به 18

افزایش زمان کارایی بتن

قابلیت پمپ پذیری بالا

سهولت در اجرا و کاهش هزینه های انسانی

عدم ایجاد آب افتادگی و جدایی سنگ دانه ها

کاهش خزش و ترکهای ناشی از انقباض بتن

کاهش نفوذ پذیری چشم گیر بتن

 

کاربرد:

ساخت بتن اکسپوز

بتن ریزی با استفاده از پمپ

بتن ریزی با استفاده از شن و ماسه نامرغوب

بتن ریزی های درجا (بتن آماده) در هوای گرم

ساخت بتن با مصالح سنگی درشت دانه و شکسته

ساخت و حمل بتن برای مسافت های طولانی

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی :

حالت فیزیکی:مایع

رنگ: قهوه ای

وزن مخصوص: 1.09g/cm3

قلیائیت: کمتر از %0.5

PH:6.0-8.0

یون کلر: ندارد(کمتر از استانداردISIRI2930)

 

استانداردها:

این محصول براساس استانداردهای زیر ساخته می شود.

EN934/ ISIRI2930 /  ASTM C494/ ASTM C494M TYPE F  

 

میزان مصرف :

میزان بهینه مصـــــرف PLR100 باتوجه به آزمایش های کارگاهــی و طرح اختلاط ( مقدار و نوع سیمان، شن، ماسه آب و مصالح دیگر و دمای هوا و روش اختلاط ) تعـــــــیین می گردد . دوز مصرف پیشنهادی بین 0.5 تا 1.5درصد وزن سیمان و مـواد جایگزین  سیمان ( سیمان سرباره، میکروسیلیس و خاکستر بادی)  می باشد. 

 

روش مصرف:

1.افزودنی پس از اختلاط کامل دیگر مواد، به همــراه آب به بتن اضافه گردد. 2.به بتن آمـــاده در تراک میکسر یا هنگام ساخت بتن به بچینگ اضافه گردد. به هیچ عنوان افـزودنی بطور مستیقم روی سیمان خشک ریخته نشــود. زمان اختلاط  و رسیدن به رئولوژی مناسب برحسب حجم سیمان متغیــر است. به ازای هر متر مکعب بین 60 تا 90 ثانیه زمان برای اختلاط مورد نیاز است.

 

شرایط نگهداری :

دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C 30-5 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد.

 

نوع بسته بندی:

گالن  20 کیلو گرم  و بشکه 200 کیلوگرم

 

نکات ایمنی:

این ماده آتش زا نبوده و برای محیط زیست مضر نمی باشد. از تماس این ماده با چشم و پوست جلوگیری شود. در صورت تماس با چشم با آب فراوان شست و شو داده شود. هنگام کار  استفاده از عینک محافظ و دستکش توصیه می گردد .


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط روان ساز دیرگیر PLR100
کاهنده آب ، افزایش مقاومت نهایی و اسلامپ بتن در هوای سرد فوق روان کننده نوترال بر پایه نفتالین برای تولید بتن با کارایی و اسلامپ بالا استفاده می شود. کاهش نسبت آب به سیمان در یک رئولوژی برابر ، مزیت دیگر استفاده از این فوق روان کننده است. این افزودنی مناسب در هوای سرد میباشد.

کاهنده آب ، افزایش مقاومت نهایی و اسلامپ بتن در هوای معتدل فوق روان کننده نوترال بر پایه نفتالین برای تولید بتن با کارایی و اسلامپ بالا استفاده می شود. کاهش نسبت آب به سیمان در یک رئولوژی برابر مزیت دیگر استفاده از این فوق روان کننده است. این افزودنی مناسب در هوای معتدل میباشد.

این ابر روان کننده بر پایه پلی کربوکسیلات با کاهندگی شدید نسبت آب به سیمان ، نقش بسیار مهمی در مقاومت نهایی و افزایش اسلامپ بتن داشته و برای بتن ریزی در هوای معتدل مناسب میباشد .

این ابر روان کننده بر پایه پلی کربوکسیلات با کاهندگی شدید نسبت آب به سیمان ، نقش بسیار مهمی در مقاومت نهایی و افزایش اسلامپ بتن داشته و برای بتن ریزی در هوای سرد مناسب میباشد .

این ابر روان کننده پایه پلی کربوکسیلات با کاهندگی شدید نسبت آب به سیمان ، نقش بسیار مهمی در مقاومت نهایی و افزایش اسلامپ بتن داشته و برای بتن ریزی در هوای گرم مناسب میباشد .

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :