فوق کاهنده آب / فوق روان کننده PNN200
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

کاهنده آب ، افزایش مقاومت نهایی و اسلامپ بتن در هوای معتدل

 

شرح :

فوق روان کننده نوترال برای ساخت بتن با کـــــــارایی و اسلامپ بالااستفاده می شود.کاهش نسبت آب به سیمان در یک رئـولوژی برابر برای افزایش مقاومت مزیت دیگر استفاده از این فوق روان کننده است. این افزودنی مناسب در هوای معتدل می باشد.

 

خواص و اثرات :

ساخت بتن با نسبت آب به سیمان 0.4 تا 0.55

افزایش مقاومت اولیه بتن

افزایش تراکم و انسجام بتن

حفظ اسلامپ در دمای 25 درجه تا 45 دقیقه

افزایش دوام بتن به علت آب مصرفی کمتر

پمپ پذیری بالا

عدم ایجاد آب افتادگی و جدایی سنگدانه ها

سهولت در اجرا و کاهش هزینه های انسانی

 

موارد کاربرد :

تولید قطعات بتنی پیش ساخته

انواع سازه های بتنی حجیم

بتن ریزی های درجا در هوای معتدل

ساخت بتن با اسلامپ بالا

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی :

حالت فیزیکی:مایع رنگ: قهوه ای

وزن مخصوص: 1.15g/cm3

قلیائیت: کمتر از %4.0

PH:7.5-9.5

یون کلر: ندارد(کمتر از استانداردISIRI2930)

 

استاندارد ها:

این محصول براساس استانداردهای زیر ساخته می شود.

EN934/ ISIRI2930  / ASTM C494 /ASTM C494M TYPE F  

 

میزان مصرف :

میزان بهینه مصـــرف PNN 200 باتوجه به آزمایش های کارگاهــی و طرح اختلاط ( مقدار و نوع سیمان، شن، ماسه آب و مصالح دیگر و دمای هوا و روش اختلاط ) تعـــــــیین می گردد . دوز مصرف پیشنهادی بین 0.5 تا 1.3درصد وزن سیمان و مـواد جایگزین  سیمان ( سیمان سرباره، میکروسیلیس و خاکستر بادی)  می باشد. 

 

نحوه مصرف :

1.افزودنی پس از اختلاط کامل دیگر مواد، به همــراه آب به بتن اضافه گردد. 2.به بتن آمـــاده در تراک میکسر یا هنگام ساخت بتن به بچینگ اضافه گردد.به هیچ عنوان افـزودنی بطور مستیقم روی سیمان خشک ریخته نشــود. زمان اختلاط  و رسیدن به رئولوژی مناسب برحسب حجم سیمان متغیــر است. به ازای هر متر مکعب بین 60 تا 90 ثانیه زمان برای اختلاط مورد نیاز است.

 

شرایط نگهداری :

دربسته بندی اولیه ودر انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C30-5 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد. 

 

نوع بسته بندی :

گالن  02کیلوگرم  و بشکه 200 کیلوگرم


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط فوق کاهنده آب / فوق روان کننده PNN200
کاهنده آب ، افزایش مقاومت نهایی و اسلامپ بتن در هوای سرد فوق روان کننده نوترال بر پایه نفتالین برای تولید بتن با کارایی و اسلامپ بالا استفاده می شود. کاهش نسبت آب به سیمان در یک رئولوژی برابر ، مزیت دیگر استفاده از این فوق روان کننده است. این افزودنی مناسب در هوای سرد میباشد.

کاهنده آب ، افزایش مقاومت نهایی و اسلامپ بتن در هوای معتدل فوق روان کننده نوترال بر پایه نفتالین برای تولید بتن با کارایی و اسلامپ بالا استفاده می شود. کاهش نسبت آب به سیمان در یک رئولوژی برابر مزیت دیگر استفاده از این فوق روان کننده است. این افزودنی مناسب در هوای معتدل میباشد.

این ابر روان کننده بر پایه پلی کربوکسیلات با کاهندگی شدید نسبت آب به سیمان ، نقش بسیار مهمی در مقاومت نهایی و افزایش اسلامپ بتن داشته و برای بتن ریزی در هوای معتدل مناسب میباشد .

این ابر روان کننده بر پایه پلی کربوکسیلات با کاهندگی شدید نسبت آب به سیمان ، نقش بسیار مهمی در مقاومت نهایی و افزایش اسلامپ بتن داشته و برای بتن ریزی در هوای سرد مناسب میباشد .

این ابر روان کننده پایه پلی کربوکسیلات با کاهندگی شدید نسبت آب به سیمان ، نقش بسیار مهمی در مقاومت نهایی و افزایش اسلامپ بتن داشته و برای بتن ریزی در هوای گرم مناسب میباشد .

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :