روغن قالب پایه آب WO600
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

لایه  مقاوم  و قابل انعطاف ، عایق رطوبتی است که نیاز به گـرم کردن ندارد

شرح :

نوعی روغن قالب امولسیونی بر پایه آب و ترکیبی از روغن گیاهی خنثی شده به همراه مواد روغنی معدنی میباشد که براساس  اصول نوین در توسعه نسلهای مختلف روغن قالب همچون دوستدار محیط زیست بودن، افزایش طول عمر قالب ها، زیبایی سطح   بتن اجرا شده، سهولت بسیار بالا در جداسازی قالب از بتن و مقرون به صرفه بودن، طراحی و توسعه یافته است.

خواص وتاثیرات : 

عدم نیاز به اعمال ضربات مکانیکی برای جداسازی قالب ها

کمک به عبور بهتر و سریعتر حبابهای هوا در مجاورت قالب

عدم ایجاد تغییر رنگ در سطوح بتن

غیر قابل اشتعال ، سهولت و سرعت اجرا

مناسب برای قالبهای لغزنده

کاهش خوردگی و افزایش طول عمر قالبها و بالاترین سازگاری با هر نوع قالبگیری و عملآوری بتن همچون عملآوری حرارتی و فشاری چسبندگی زیاد به سطوح فلزی و بتنی دارد

کاربرد :

 مناسب برای تمامی شرایط بتنریزی در محل و صنایع بتن پیشساخته

چرب نمودن قالب مقاطع بتنی که رنگ آمیزی، سیمان کاری و یا پوشش داده میشوند

آماده سازی انواع قالب های فلزی ، چوبی ، پلاستیکی ، فایبر گلاس و ...

مشخصات فیزیکی و شیمیایی :

حالت فیزیکی:مایع

رنگ: سفید

وزن مخصوص: 0.96g/cm3

PH:6.5-8.5

 

استاندارد:

این ماده مطابق با استاندارد 204 ACE  ، 1401 ACE تولید می گردد.

میزان مصرف :

بسته به نوع قالب و شرایط محیطی مقدار مصرف متغیر می باشد و با توجه به غلظت مورد نیاز هر یک لیتر روغن قالب را با 1 الی 1.5 لیتر آب مخلوط نمایید . هر یک لیتر روغن قالب حدود 8 الی10 متر مربع قالب را پوشش می دهد .

روش مصرف :

  پیش ازاجرا می بایست سطوح قالب ازهرگونه ترکیبات چسبنده ، جدا وتمیز گردد . قالب های چوبی نو می بایست در دو مرحله با روغن قالب پوشانده شود  قبل از مصرف ، ظرف مواد به خوبی تکان داده شود.

این محصول رامی توان با روشهای مختلف ، به وسیله قلم مو ویا اسپری اجرا نمود . درصورت جمع شدن این محصول درگوشه های قالب ، روغن اضافی توسط وسیله های مناسب زدوده شود.

شرایط نگهداری  :

دربسته بندی اولیه و در دمای °C 35-5 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد. عدم شرایط مناسب در نگهداری سبب آسیب رساندن به محصول می شود.

نوع بسته بندی :

گالن  20 لیتری و بشکه  220 لیتری

نکات ایمنی :

این ماده آتش زا بوده لذا در حین نگهداری و استفاده از آن رعایت تمام نکات ایمنی الزامی است . از تماس این ماده با چشم و پوست جلوگیری شود. لذا استفاده از عینک محافظ ،  دستکش و ماسک  در حین کار با این ماده توصیه می گردد.


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط روغن قالب پایه آب WO600
روغن قالب بر پایه نفتی به منظورسهولت در رها سازی قالب مورد استفاده قرار می گیرد و مانع از چسبندگی بتن به قالب می شود.این روغن های شیمیایی، یک لایه بسیار نازک روی سطوح قالب ها تشکیل می دهند که باعث سهولت در جداسازی قالب از بتن می گردد.

کیورینگ سبب تشکیل یک فیبر محافظ در سطح بتن می شود. هدف از ایجاد این لایه جلوگیری از تبخیر آب درون بتن، حفظ رطوبت وکامل شدن فرآیند هیدراسیون است.مقاومت بتن در اثر استفاده از این ماده به علت در اختیار داشتن زمان کافی برای تکمیل فرآیند هیدراتاسیون ، افزایش می یابد. این ماده ضمن داشتن خواص عمل آوری خوب اثر سویی بر سایر خواص بتن نداشته و پس از 2 تا 3 هفته تحت تاثیر عوامل جوی از بین خواهد رفت.

یک ماده تخریب،غیر منفجره و معدنی می باشد. این ماده برای تخریب سنگ معدن، ساروج، بتن معمولی و بتن مسلح به کار می رود. مکانیزم عملکرد این ماده شکست بتن توسط نیروی کششی در دیواره چال است.در هنگام اجرای عملیات شکست هیچ گونه گاز، حرارت و یا صدایی تولید نکرده و تنها با ترک دادن سنگ یا بتن سبب تخریب آن می شود.

لایه  مقاوم  و قابل انعطاف ، عایق رطوبتی است که نیاز به گـرم کردن ندارد

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :