کاهنده و فوق کاهنده چندگانه PZ4
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

کاهنده آب ، افزایش مقاومت نهایی و اسلامپ بتن 

شرح:

این محصول که بر پایه پلی کربوکسیلات طراحی شده عملکردی چندگانه داشته و  رئولوژی برابر مزیت دیگر استفاده از این فوق روان کننده است.

خواص و اثرات:

کاهنده نسبت آب به سیمان

افزایش مقاومت اولیه بتن

افزایش تراکم و انسجام بتن

افزایش اسلامپ یا کارایی بتن

افزایش دوام بتن به علت آب مصرفی کمتر

پمپ پذیری،عدم ایجاد آب افتادگی و جدایی سنگدانه ها

سهولت در اجرا و کاهش هزینه های انسانی

مناسب برای ساختن بتن های اکسپوز

کاربرد :

انواع سازه های بتنی از قبیل دیوارهای برشی ،ستون ها و تیرها

بتن ریزی در آب و هوای مختلف

افزایش کارپذیری و کاهش میزان آب انداختگی و جدایی سنگدانه ها

سهولت پمپ پذیری

افزایش کارایی بتن در هنگام بتن ریزی

مشخصات فیزیکی و شیمیایی:

حالت فیزیکی

مایع

رنگ

قهوه ای

حلال

آب

وزن مخصوص

1.03g/cm3

یون کلر

ندارد

استانداردها:

این ماده بر اساس استانداردASTM-C 494 ساخته می شود.

میزان مصرف :

میزان دقیق مصرف با توجه به آزمایش های  کارگـہاهی تعیـین می شود و میـزان بهـینه مصرف  در حدود 0.6  تا 2  درصـد وزن سـیـمان مصرفی است. میزان آب مصرفی با توجه به مقدار روان ساز تغییر خواهد کرد.

نحوه مصرف :

پس از اختلاط دیگر مواد ،میزان افزودنی محاسبه شده به مخلوط اضافه می شود.زمان لازم برای اختلاط کامل و رسیدن رئولوژی  مناسب حدود 2الی 4 دقیقه می باشد.پس از اختلاط ،بتن ریزی در کوتاهترین زمان ممـکن انجـام شود. توجه گردد که به  میزان استـفاده از این محصول از آب طرح اختلاط بتن کم شود

شرایط نگهداری :

دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C 30-5 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل  نگهداری می باشد.

نوع بسته بندی:

گالن 20 کیلوگرم  و بشکه 200 کیلوگرم

نکات ایمنی:

این ماده آتش زا نبوده و برای محیط زیست مضر نمی باشد. از تماس این ماده با چشم و پوست جلوگیری شود. در صورت تماس با چشم  با آب فراوان شست و شو داده شود. هنگام کار  استفاده از عینک محافظ و دستکش توصیه می گردد.

 


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط کاهنده و فوق کاهنده چندگانه PZ4
کاهنده آب ، افزایش مقاومت نهایی و اسلامپ بتن در هوای سرد فوق روان کننده نوترال بر پایه نفتالین برای تولید بتن با کارایی و اسلامپ بالا استفاده می شود. کاهش نسبت آب به سیمان در یک رئولوژی برابر ، مزیت دیگر استفاده از این فوق روان کننده است. این افزودنی مناسب در هوای سرد میباشد.

کاهنده آب ، افزایش مقاومت نهایی و اسلامپ بتن در هوای معتدل فوق روان کننده نوترال بر پایه نفتالین برای تولید بتن با کارایی و اسلامپ بالا استفاده می شود. کاهش نسبت آب به سیمان در یک رئولوژی برابر مزیت دیگر استفاده از این فوق روان کننده است. این افزودنی مناسب در هوای معتدل میباشد.

این ابر روان کننده بر پایه پلی کربوکسیلات با کاهندگی شدید نسبت آب به سیمان ، نقش بسیار مهمی در مقاومت نهایی و افزایش اسلامپ بتن داشته و برای بتن ریزی در هوای معتدل مناسب میباشد .

این ابر روان کننده بر پایه پلی کربوکسیلات با کاهندگی شدید نسبت آب به سیمان ، نقش بسیار مهمی در مقاومت نهایی و افزایش اسلامپ بتن داشته و برای بتن ریزی در هوای سرد مناسب میباشد .

این ابر روان کننده پایه پلی کربوکسیلات با کاهندگی شدید نسبت آب به سیمان ، نقش بسیار مهمی در مقاومت نهایی و افزایش اسلامپ بتن داشته و برای بتن ریزی در هوای گرم مناسب میباشد .

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :