میکروسلیس
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

میکروسلیس

پوزولانها با ساختار آمورفی و واکنش زایی ثانویه آنها با مواد حاصل از واکنش هیدراتاسیون سیمان شناخته می شوند. میکروسیلیس نیز از این قاعده مستثنی نیست. لیکن جالب است بدانید که برخی از ویژگی های منحصر به فرد آن مانند افزایش دوام و کاهش نفوذ پذیری که بتن شامل آن بدست می آورد مربوط به پرکنندگی آن است. در واقع ذرات میکروسیلیس که به مراتب از ذرات سیمان کوچکتر هستند در فضاها و حفرات خالی موجود که بسیار کوچک هستند قرار گرفته و آنها را مسدود می کنند در نتیجه بسیاری از لوله های مویین کور شده و بتن خود را آب بند می کند. در این حالت بتن چگال تر و به اصطلاح توپر تر است. بدیهی است که هر قدر ماده چگالتر باشد مقاومت بیشتری خواهد داشت که این جمله موید  مقاومت فشاری افزایش یافته ی بتن حاوی میکروسیلیس می باشد.

 

 


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط میکروسلیس
کلیپ کوتاهی از چسب بتن ، بتن کاور

توليد سيمان كه ماده اصلي چسبندگي در بتن است در سال 1756 ميلادي در كشور انگلستان توسط «John smeaton »كه مسئوليت ساخت پايه برج دريايي «Eddystone » را بر عهده داشت آغاز شد و درنهايت سيمان پرتلند در سال 1824 ميلادي در جزيره اي به همين نام در انگلستان توسط «Joseph Aspdin » به ثبت رسيد . مردم كشور ما نيز از سال 1312 با احداث كارخانه سيمان ري با مصرف سيمان آشنا شدند و با پيشرفت صنايع كشور ، امروزه در حدود 26 الي 30 ميليون تن سيمان در سال توليد مي گردد . با آگاهي مهندسان از نحوه استفاده سيمان در كارهاي عمراني ، اين ماده جايگاه خودش را در كشورمان پيدا كرد .

کانال تلگرام بتن کاور

ماده‌اي به غير از سيمان پرتلند، سنگدانه، و آب است که به صورت پودر (گَرد) يا مايع (آبکی)، به عنوان يکي از مواد تشکيل‌دهنده بتن و براي اصلاح خواص بتن، کمي قبل از اختلاط، در حين اختلاط و يا قبل از ريختن به آن افزوده مي‌شود[1]. به عبارت ديگر، افزودني‌ها اجزايي از بتن به غير از سيمان هيدروليکي، آب، سنگدانه‌ها و الياف هستند كه براي اصلاح و بهبود خواص بتن و ملات تازه و سخت‌شده، به بتن افزوده مي‌شوند[2]. افزودني‌هاي بتن به دو گروه مواد افزودني شيميايي و معدني تقسيم مي‌شوند.

افزودنی های کاهنده آب پاسخگوی نیازهای متعددی در کارگاه هستند که از آن جمله می توان به کاهش آب بتن،تولید بتن با مقاومت زیاد،صرفه جویی در مصرف سیمان بدون کاهش مقاومت بتن،افزایش کارایی بتن بدون افزودن آب بهبود خواص بتن هایی که دارای سنگدانه های خشن یا دانه بندی نا مناسب هستند،سهولت در پمپاژبتن ریزی در مکان هایی که دسترسی کمتری دارند،یا ترکیبی از موارد فوق اشاره کرد.

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :