پودر بندکشی ضد اسیدPG 600
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

پودری ضد اسید  جهت پر کردن درز ، ضد آب نمودن و انعطاف پذیری زیاد مناسب برای سرویس های بهداشتی

 

شرح :

ماده ایی بر پایه سیمان و افزودنی های شیمیایی  می باشد  که  به  عنوان  پر کننده  با  مکانیزم  ایجاد اتصال محکم مابین قطعات کاشی در سرویس های بهداشتی کاربرد دارد. این ماده به راحتی با آب مخلوط شده و خمیری انعطاف‌پذیر با کارایی   مناسب  تولید می‌کند . به   علت وجود چسب های پلیمری ضد آب در ساختار خود از چسبندگی  بالا به  مقاطع مورد مصرف   برخوردار است  و سطحی  کاملا زیبا، بادوام ونفوذناپذیر ایجاد می کند.

 

خواص و اثرات :

مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت

ایجاد سطحی زیبا

قابلیت عرضه در رنگ های مختلف

ثبات و یکنواختی رنگ

مقاوم در برابر تنش های کششی و فشاری

اجرای آسان وصرفه جویی در نیروهای انسانی

رفع نشت و نم زدگی درزها

بدون انقباض

استحکام فرسایش بالا

 

کاربرد :

بندکشی کاشی و سرامیک در سرویس های بهداشتی،آشپزخانه ها، استخرها و آب نماها

بندکشی کاشی و سرامیک، سنگ، موزائیک و . . .

پرنمودن کلیه درزها و بندها بدون محدودیت عمق، بندکشی انواع قطعات سیمانی و قطعات پیش ساخته بتنی

درزبندی کاشی و سرامیک

درز بندی قطعات سیمانی ، بتنی، آجر و نمای سنگی

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی :

حالت فیزیکی:پودر

رنگ: خاکستری

وزن مخصوص: 2.6g/cm3

 

استاندارد:

 این ماده مطابق یا استاندارد 1193 ASTM-C  و 845 ASTM-C  ،928ASTM-C ،12637 BS EN  تولید می گردد.

 

میزان مصرف :

  میزان مصرف با توجه به شــــــرایط کارگاه تعیین می شود بسته به محل درز گیری و بندکشــــــی هر 700 گرم مایع بندکشی آماده  4 متر طول به  ضخامت 4 میلیمتر در عمق 3 میلیمتر را پوشش می دهد . به ازای هر یک کیلوگرم پودر200گرم آب مورد نیازاست

 

روش مصرف :

پودر مورد نیاز به به آرامی به آب مخلوط کرده و در حین افزودن عملیات اختلاط به طور پیوسته ادامه داشته باشد.24 ساعت پس از   نصب کاشی ،روی سطح مصرف نمایید. در دمای کمتر از °C 5 از این ماده استفاده نکنید.بهتر است برای اطمینان از ایجاد رنگ دلخواه   قبل از مصرف مقداری ازماده را در بین چند کاشی استفاده کرده و رنگ آن  در زمان  خشک شدن  ملاحظه  شود. مرطوب نگه داشتن   سطح کار بمدت 24 ساعت توصیه میگردد.

 

شرایط نگهداری :

دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C 30-5 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد.

 

نوع بسته بندی :

بسته های 25  کیلوگرم

 

نکات ایمنی :

این ماده آتش زا نبوده و برای محیط زیست مضر نمی باشد. از تماس این ماده با چشم و پوست جلوگیری شود.


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط پودر بندکشی ضد اسیدPG 600
یک امولوسیون پلیمری، غلیظ و هموژن است که بر پایه رزین های مصنوع ی ساخته شده و جهت افزایش چسبندگی ملات و یاچسباندن یک لایه جدید از بتن بر روی لایه قدیمی ، ترمیم لایه قبلی و آب بند کردن سازه ها به کار می رود. چسب بتن در دو نوع ضد آب و استحکامی تولید می شود. نوع ضد آب برای سازه هایی که در معرض رطوبت، جریان آب و نوع استحکامی برای سازه های در معرض سایش قرار دارند ، مناسب است. این ماده در اثر واکنش با آب و سیمان علاوه بر ایجاد خاصیت چسبندگی، سبب ایجاد انسجام و پیوستگی در بافت بتن می شود.

یک امولوسیون پلیمری، غلیظ و هموژن است که بر پایه رزین های مصنوعی ساخته شده و جهت افزایش چسبندگی ملات و یاچسباندن یک لایه جدید از بتن بر روی لایه قدیمی ، ترمیم لایه قبلی به کار می رود. چسب بتن استحکامی برای سازه های در معرض سایش قرار دارند ، مناسب است. این ماده در اثر واکنش با آب و سیمان علاوه بر ایجاد خاصیت چسبندگی، سبب ایجاد انسجام و پیوستگی در بافت بتن می شود.

چسب کاشی و سرامیک پودری میکرونیزه، بر پایه سیمان به همراه افزودنی های پلیمری بوده و سبب تسریع در عملیات چسباندن کاشی خواهدشد. این کار پیش تر توسط دوغاب های سیمانی انجام میشد که فرآیندی هزینه بر و زمان بر است. چسب کاشی دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و کارایی بسیار بالایی برای نصب انواع کاشی ها در سطح کف مانند کف سالن ها وکاشی روی کاشی دارد.

چسب کاشی و سرامیک خمیری ، بر پایه سیمان به همراه رزین های امولوسیونی اکرلیک بوده و سبب تسریع در عملیات چسباندن کاشی خواهدشد. چسب کاشی خمیری دارای انعطاف پذیری خوبی بوده و کارایی بسیار بالایی برای نصب انواع کاشی ها در سطوح مختلف مانند کف ، دیوارهای سالن ها و کاشی روی کاشی دارد. این چسب بصورت واتر پروف تولید شده و برای سازه های در معرض جریان آب مانند استخرها، سرویس های بهداشتی و مخازن کاربرد دارد. این چسب سطحی نفوذناپذیربا مقاومت شیمیایی عالی در برابر نفوذ آب، رطوبت و سایر مواد خورنده ایجاد می کند.

چسب سنگ آنتیک ماده ایی پلیمری به همراه میکرو مواد معدنی می باشد که جهت چسباندن سنگ های آنتیک روی سطوح مختلف ، در محیط های داخلی و خارجی ساختمان به کار می رود. این ماده از انعطاف پذیری خوبی برخوردار است بطوریکه همراه با تغییر ابعاد سازه در اثر انبساط و انقباض دچار تغییر وضعیت می شود و ترک نمی خورد.

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :