گروت آماده پر مقاومت
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

گروت آماده پر مقاومت
بر پایه سیمان با مقاومت بسیار بالا بدون انقباض

گروت ها موادی بر پایه پودر سیمانی می باشند که برای پر کردن شکاف ها و صفحات زیرستون ها به کار می رود و با ایجاد پیوستگی مناسب سبب دست یافتن به استحکام نهایی مطلوب در مدت زمانی کوتاه می گردد. از اختلاط این گروت به همراه آب، ملاتی همگن، سیال و بدون انقباض با مقاومت فشاری بالا به وجود می آید . انبساط کنترل شده این گروت باعث ایجاد کارایی بسیار مناسب برای پر کردن حد فاصل بین بتن و فولاد می شود.گروت یک ملات آماده مصرف می باشد که برای کابرد خاص از جمله پر کنندگی و نصب تجهیزات کاربرد دارد. از جمله مهمترین موارد کاربرد گروت ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد :
1. پر کردن گپ های خالی در زیر بیش پلیت ها
2. ترمیم سطوح بتنی
3. نصب تجهیزات صنعتی
4. رگلاژ سطوح بتنی
5. ترمیم محل بولت ها در قالب بندی
6. نصب ریل ها
7. رگلاژ تجهیزات صنعتی
8. نصب آرماتور و بولت ها

مزایا و خصوصیات گروت ها :
فاقد جمع شدگی
مقاومت فشاری بالا ( بیش از بتن های معمولی )
دارای روانی بالا
مقاومت چسبندگی بالا ( در گروت های پلیمری )
کسب مقاومت سریع ( در گروت های اپوکسی )
مقاومت شیمیایی بالا ( در گروت های اپوکسی )
گروت با مقاومت فشاری، کششی و خمشی بالا
سهولت در روش استفاده و گیرایش سریع
قابلیت بهره برداری سریع از سازه
کاهش هزینه های راه اندازی و تاسیسات
سیالیت و دوام بالا
کاهش ترک خوردگی وعدم انقباض
مقاوم در برابر بارهای ضربه ایی و دینامیکی

کاربرد:
گروت ریزی در تکیه گاه ها ، فنداسیون های ماشین آلات و بیس پلیت ها
گروت ریزی در صفحات پای ستون ها
دوغاب ریزی اطراف انکربولت ها و آرماتورها
مناسب برای استفاده در جرثقیل ها و ریل ها
مناسب جهت استفاده در ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری

میزان مصرف :
مقدار گروت مصرفی به حجم گروت ریزی بستگی دارد.به طور میانگین حدود 2200 کیلوگرم برای هر متر مکعب فضای خالی مورد نیاز است. هر25 کیلو گرم پودر با 3 الی 4 لیتر آب مخلوط می گردد.

روش مصرف:
قبل از هر اختلاط محل مورد نظر را از هر گونه عناصر سست و گرد و غبار تمییز کرده و کاملا سیراب نمایید . ابتدا آب مورد نیاز را داخل همزن ریخته و در حالی که همزن روشن است مقدار پودر محاسبه شده را به آرامی به آب اضافه کنید. عمل اختلاط را تا حدود 5 دقیقه تا ایجاد یک دوغاب همگن، هم شکل و رسیدن به رئولوژی مناسب ادامه دهید. اطراف مکان گروت ریزی را قالب بندی کنید .توجه شود برای دست یابی به نتایج مطلوب تر گروت ریزی در کمترین زمان ممکن انجام شود .
شرایط نگهداری :
دربسته بندی اولیه و در انبار سر پوشیده به دور از تابش مستقیم آفتاب در دمای °C 30-5 به مدت یک سال پس از تاریخ تولید قابل نگهداری می باشد.


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط گروت آماده پر مقاومت
کلیپ کوتاهی از چسب بتن ، بتن کاور

توليد سيمان كه ماده اصلي چسبندگي در بتن است در سال 1756 ميلادي در كشور انگلستان توسط «John smeaton »كه مسئوليت ساخت پايه برج دريايي «Eddystone » را بر عهده داشت آغاز شد و درنهايت سيمان پرتلند در سال 1824 ميلادي در جزيره اي به همين نام در انگلستان توسط «Joseph Aspdin » به ثبت رسيد . مردم كشور ما نيز از سال 1312 با احداث كارخانه سيمان ري با مصرف سيمان آشنا شدند و با پيشرفت صنايع كشور ، امروزه در حدود 26 الي 30 ميليون تن سيمان در سال توليد مي گردد . با آگاهي مهندسان از نحوه استفاده سيمان در كارهاي عمراني ، اين ماده جايگاه خودش را در كشورمان پيدا كرد .

کانال تلگرام بتن کاور

ماده‌اي به غير از سيمان پرتلند، سنگدانه، و آب است که به صورت پودر (گَرد) يا مايع (آبکی)، به عنوان يکي از مواد تشکيل‌دهنده بتن و براي اصلاح خواص بتن، کمي قبل از اختلاط، در حين اختلاط و يا قبل از ريختن به آن افزوده مي‌شود[1]. به عبارت ديگر، افزودني‌ها اجزايي از بتن به غير از سيمان هيدروليکي، آب، سنگدانه‌ها و الياف هستند كه براي اصلاح و بهبود خواص بتن و ملات تازه و سخت‌شده، به بتن افزوده مي‌شوند[2]. افزودني‌هاي بتن به دو گروه مواد افزودني شيميايي و معدني تقسيم مي‌شوند.

افزودنی های کاهنده آب پاسخگوی نیازهای متعددی در کارگاه هستند که از آن جمله می توان به کاهش آب بتن،تولید بتن با مقاومت زیاد،صرفه جویی در مصرف سیمان بدون کاهش مقاومت بتن،افزایش کارایی بتن بدون افزودن آب بهبود خواص بتن هایی که دارای سنگدانه های خشن یا دانه بندی نا مناسب هستند،سهولت در پمپاژبتن ریزی در مکان هایی که دسترسی کمتری دارند،یا ترکیبی از موارد فوق اشاره کرد.

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :