حفظ اسلامپ
ژل میکروسیلیس الیاف دار  JS 650

ابرروان کننده ها (که بنیان پلی کربوکسیلاتی دارند) نسبت به فوق روان کننده ها ( پلی نفتالن) از توان حفظ روانی ( اسلامپ ) بیشتری برخوردارند. بنابراین برای دارا بودن خاصیت حفظ اسلامپ پلی کربوکسیلات ها بهترین گزینه هستند. شایان ذکر است که با تغییر ساختار این مواد می توان توان حفظ اسلامپ در آنها را افزایش داد.

ابر روان ساز کربوکسیلاتی زود گیر PCA300

کاهنده شدید آب ، افزایش مقاومت نهایی و اسلامپ بتن در هوای سرد
این ابر روان کننده بر پایه پلی کربوکسیلات با کاهندگی شدید نسبت آب به سیمان ، نقش بسیار مهمی در مقاومت نهایی و افزایش اسلامپ بتن داشته و برای بتن ریزی در هوای سرد مناسب میباشد .

خواص و اثرات :
کاهنده شدید نسبت آب به سیمان تا 40 %
افزایش کارپذیری و روانی بتن
عدم ایجاد آب افتادگی و جدایی سنگدانه ها
افزایش انسجام و اسلامپ بتن از 2 به 23
حفظ اسلامپ در دمای 25 درجه تا 30 دقیقه
سهولت پمپاژ ملات بتن
عدم نیاز به ویبره
کاهش نفوذپذیری یون های زیان آور مانند کلر و سولفات

کاربرد :
ساخت بتن هایی که نیاز به مقاومت اولیه دارد
افزایش سرعت دکفره سیستم قالبندی
اجرای سازه هایی با تراکم آرماتور بالا
مناسب برای بتن ها ی پر مقاومت و توانمند
قطعات پیش ساخته و پیش تنیده


دانلود برگه اطلاعات فنی


برچسب ها :
مطالب مرتبط حفظ اسلامپ
کلیپ کوتاهی از چسب بتن ، بتن کاور

توليد سيمان كه ماده اصلي چسبندگي در بتن است در سال 1756 ميلادي در كشور انگلستان توسط «John smeaton »كه مسئوليت ساخت پايه برج دريايي «Eddystone » را بر عهده داشت آغاز شد و درنهايت سيمان پرتلند در سال 1824 ميلادي در جزيره اي به همين نام در انگلستان توسط «Joseph Aspdin » به ثبت رسيد . مردم كشور ما نيز از سال 1312 با احداث كارخانه سيمان ري با مصرف سيمان آشنا شدند و با پيشرفت صنايع كشور ، امروزه در حدود 26 الي 30 ميليون تن سيمان در سال توليد مي گردد . با آگاهي مهندسان از نحوه استفاده سيمان در كارهاي عمراني ، اين ماده جايگاه خودش را در كشورمان پيدا كرد .

کانال تلگرام بتن کاور

ماده‌اي به غير از سيمان پرتلند، سنگدانه، و آب است که به صورت پودر (گَرد) يا مايع (آبکی)، به عنوان يکي از مواد تشکيل‌دهنده بتن و براي اصلاح خواص بتن، کمي قبل از اختلاط، در حين اختلاط و يا قبل از ريختن به آن افزوده مي‌شود[1]. به عبارت ديگر، افزودني‌ها اجزايي از بتن به غير از سيمان هيدروليکي، آب، سنگدانه‌ها و الياف هستند كه براي اصلاح و بهبود خواص بتن و ملات تازه و سخت‌شده، به بتن افزوده مي‌شوند[2]. افزودني‌هاي بتن به دو گروه مواد افزودني شيميايي و معدني تقسيم مي‌شوند.

افزودنی های کاهنده آب پاسخگوی نیازهای متعددی در کارگاه هستند که از آن جمله می توان به کاهش آب بتن،تولید بتن با مقاومت زیاد،صرفه جویی در مصرف سیمان بدون کاهش مقاومت بتن،افزایش کارایی بتن بدون افزودن آب بهبود خواص بتن هایی که دارای سنگدانه های خشن یا دانه بندی نا مناسب هستند،سهولت در پمپاژبتن ریزی در مکان هایی که دسترسی کمتری دارند،یا ترکیبی از موارد فوق اشاره کرد.

تلفن تماس
تلفن تماس :

(021) 44 28 11 50

آدرس
آدرس :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1- واحد 42

آدرس شرکت :

تهران- ستارخان- برق آلستوم- خیابان جهانی نسب- پلاک 1 واحد 42

تلفن تماس :

021-44 28 11 50

فکس :

021-44 28 11 49

شبکه اجتماعی :